Michal David roztancoval Bratislavu najväčšími hitmi!

Michal David roztancoval Bratislavu najväčšími hitmi!
Michal David roztancoval Bratislavu najväčšími hitmi! Ivan Medveď
reklama:

Populárny český spevák zavítal na Slovensko pred posledným adventným víkendom a zaželal Slovákom nádherné Vianoce.

Spevák v bratislavskej Hant Aréne zakončil svoje predvianočné Tour, ktoré odštartoval začiatkom decembra v Žiline a následne pokračoval vo východoslovenských Košiciach.

Bratislavská športová hala praskala vo švíkoch a priaznivci sa dočkali najznámejších piesní z dielne českého speváka. Zazneli nestarnúce hity Non stop, Deti ráje, či Diskopříběh, ktoré publikum okamžite postavili zo sedadiel.

Bratislavský koncert mal nezabudnuteľnú atmosféru

David však nevynechal ani svoje povestné Love songy a spolu s fanúšikmi zaspieval aj Je to blízko, Každý mi tě lásko závidí, ale aj Nenapovídej a mnoho ďalších. Okrem známych piesní David na tohtoročných koncertoch predstavil aj dve novšie piesne zo svojho repertoáru. Slovenskému publiku zaspieval Čas vítězství a Tajfún, ktoré sú zo spevákovho posledného albumu.

Tak ako v predchádzajúce večery, keď Michal David na koncertoch vystúpil pred publikum, aj v Bratislave sa fanúšikovia okamžite chytili a odviazali. Celý koncert odtancovali a odspievali spolu s českým spevákom. Dobrú atmosféru si užíval aj samotný David: “Veľmi rád koncertujem na Slovensku, pretože slovenskí diváci sa dokážu tak viacej “rozjet”, sú akoby odviazanejší a vedia sa okamžite baviť,” prezradil spevák na adresu slovenských fanúšikov.

Fotoalbum k článku:

Michal David nezabudol na vianočné želanie

Český spevák si priazeň slovenských fanúšikov nesmierne váži a aj preto v tento predvianočný čas zaželal Slovákom : “Prajem šťastné a veselé. 🙂 Nech si ľudia užijú sviatky v pokoji i v pohode. Prajem tiež krásny rok 2015. Aby ľudia mali viac času na pekné veci, na priateľov a nech toľko nepracujú. Spomeňme si na tie časy, keď sme sa spolu viac stretávali a trávili viac času s priateľmi, nech sa skúsia vrátiť do tých starých koľaji.

22. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod