Michal Malátný oslavuje Štedrý deň už 23. decembra

Chinaski
Chinaski Archív SITA/AP
reklama:

Tohtoročné sviatky bude hudobníkova rodina o jednu členku bohatšia.

Český hudobník Michal Malátný, známy predovšetkým ako frontman kapely Chinaski, bude tráviť Vianoce s rodinou. Tá sa prednedávnom rozrástla o novú členku, keď manželka Petra 5. decembra 44-ročnému hudobníkovi porodila druhú dcéru Frídu.

Malátný z kapely Chinaski je tatom, dieťa dostalo divné meno

Dvojica spolu vychováva aj päťročnú Katarínu.

Na Vianoce budeme ležať doma na pohovke s koláčmi a pozerať rozprávky. A nič viac si už neželám. Na Vianoce lejeme olovo, rozkrajujeme jablko. Máme však jeden rodinný zvyk. Vždy nám bolo ľúto, že sme si 24. decembra rozbalili darčeky a na druhý deň sme išli pozrieť príbuzných. Štedrý deň si teda robíme o deň skôr a 24. potom naozaj len ležíme, jeme koláče a užívame si darčeky. Celý deň sa teda nesie vo sviatočnom duchu, užijeme si to a potom na druhý deň ideme pozrieť rodinu,“ objasnil muzikant, ktorý bude s najbližšími oslavovať aj príchod nového roka.

Na Silvestra niekedy mávame koncerty, ale po tomto náročnom roku budeme asi všetci radi, keď sa neuvidíme a každý si Silvestra užije so svojimi rodinami alebo kamarátmi. Jednoducho, nejako inak, než s kapelou,“ dodal s úsmevom.

22. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA