Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
rastlina
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
svetkolemnas.info
8. júla 2014 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Mikrovlnná rúra nás zabíja!

Vedeli ste o tom, že vlny z mikrovlnky menia molekulárnu štruktúru jedál a defacto jedlo zabíjajú? Pozrite si pokus s kvetinou a vodou, ktorý dokazuje, že voda prevarená v mikrovlnnej rúre rastlinku zabila.

Školáčkin nápad

Tento pokus bol prevedený na základnej škole v Sussexe, ako projekt do súťaže, ktorá podporuje záujem detí o vedu. Ako prvý krok dievčina prefiltrovala vodu a rozdelila ju na dve časti, pričom jednu prevarila na sporáku a druhú v mikrovlnke. Po tom, ako sa voda ochladila, s ňou zalievala dve rovnaké rastliny.

Hlavná myšlienka tohto projektu spočívala v zistení, či sa menia vlastnosti, alebo štruktúra jedál prihrievaných v mikrovlnnej rúre.

rastlina
svetkolemnas.info

Jedlo ako liek

Akonáhle videli po 9 dňoch výsledky testu, zopakovali ho niekoľkokrát po sebe aj jej spolužiaci. Vždy s rovnakým výsledkom.

Dohady o mikrovlnnej rúre

O škodlivosti mikrovlnky sa polemizuje už dlho. Nejde ani tak o škodlivosť ožiarenia, ako o zmenu štruktúr, napríklad DNA, ktorú potom telo nedokáže rozpoznať.

Všetko, čo je vložené dnu, prejde rovnakým procesom a to zrýchlením pohybu molekúl.

Tieto pohyby spôsobia, že sa substancia zmení a zničí všetky vitamíny, proteíny aj minerály a ako vedľajší produkt vznikajú radiolytické prímesi, ktoré sa bežne v prírode nevyskytujú.

Telo takto prijatú potravinu buď uchová v tukových bunkách, aby sa pred touto zdegenerovanou potravou ochránilo, alebo sa jej čo najskôr zbaví. Napriek tvrdeniu výrobcov o bezpečnosti týchto prístrojoch, existujú prípady, kedy sa takýmto spôsobom zmenili vlastnosti látok a tie mali následky. Jasným dôkazom je aj tento pokus, ale aj prípad sestričky z Kanady, ktorá ohriala transfúznu krv v mikrovlnke a transfúziou zabila pacienta.

(ZDROJ: svetkolemnas.info)

Odporúčané články

Ktorý nápoj je pre nás najzdravší? 6 potravín, ktoré skrotia váš predmenštručný syndróm

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:

Z kategórie Zdravý život

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...