Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
rastlina
svetkolemnas.info
8. júla 2014 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Mikrovlnná rúra nás zabíja!

Vedeli ste o tom, že vlny z mikrovlnky menia molekulárnu štruktúru jedál a defacto jedlo zabíjajú? Pozrite si pokus s kvetinou a vodou, ktorý dokazuje, že voda prevarená v mikrovlnnej rúre rastlinku zabila.

Školáčkin nápad

Tento pokus bol prevedený na základnej škole v Sussexe, ako projekt do súťaže, ktorá podporuje záujem detí o vedu. Ako prvý krok dievčina prefiltrovala vodu a rozdelila ju na dve časti, pričom jednu prevarila na sporáku a druhú v mikrovlnke. Po tom, ako sa voda ochladila, s ňou zalievala dve rovnaké rastliny.

Hlavná myšlienka tohto projektu spočívala v zistení, či sa menia vlastnosti, alebo štruktúra jedál prihrievaných v mikrovlnnej rúre.

rastlina
svetkolemnas.info

Jedlo ako liek

Akonáhle videli po 9 dňoch výsledky testu, zopakovali ho niekoľkokrát po sebe aj jej spolužiaci. Vždy s rovnakým výsledkom.

Dohady o mikrovlnnej rúre

O škodlivosti mikrovlnky sa polemizuje už dlho. Nejde ani tak o škodlivosť ožiarenia, ako o zmenu štruktúr, napríklad DNA, ktorú potom telo nedokáže rozpoznať.

Všetko, čo je vložené dnu, prejde rovnakým procesom a to zrýchlením pohybu molekúl.

Tieto pohyby spôsobia, že sa substancia zmení a zničí všetky vitamíny, proteíny aj minerály a ako vedľajší produkt vznikajú radiolytické prímesi, ktoré sa bežne v prírode nevyskytujú.

Telo takto prijatú potravinu buď uchová v tukových bunkách, aby sa pred touto zdegenerovanou potravou ochránilo, alebo sa jej čo najskôr zbaví. Napriek tvrdeniu výrobcov o bezpečnosti týchto prístrojoch, existujú prípady, kedy sa takýmto spôsobom zmenili vlastnosti látok a tie mali následky. Jasným dôkazom je aj tento pokus, ale aj prípad sestričky z Kanady, ktorá ohriala transfúznu krv v mikrovlnke a transfúziou zabila pacienta.

(ZDROJ: svetkolemnas.info)

Odporúčané články

6 potravín, ktoré skrotia váš predmenštručný syndróm Ktorá zdravotná pomôcka pomáha viac než 160 rokov?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravý život

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...