Mila Kunis prezradila, čo chystá po pôrode

Mila Kunis a Ashton Kutcher
Mila Kunis a Ashton Kutcher SITA/AP
reklama:

Tridsaťročná herečka čaká dieťa so snúbencom, hercom Ashtonom Kutcherom.

Americká herečka Mila Kunis vyhlásila, že si chce po pôrode dať ročnú pauzu od herectva. Tridsaťročná rodáčka z Ukrajiny, ktorá čaká dieťa so snúbencom, hercom Ashtonom Kutcherom, to uviedla v rozhovore pre magazín W.

Už som sa rozhodla, že si dám na rok pauzu. Nikdy som nechcela byť človekom, ktorý myslí iba na prácu. Pre mňa bolo herectvo vždy hobby, z ktorého sa stala úžasná práca, ale nežijem preň. Som si istá, že Meryl Streep má na to odlišný názor, ale ja sa teším, že budem matkou na plný úväzok. Hoci uvidíme, čo budem hovoriť po roku bez práce,” vyhlásila Kunis, ktorá zistila, že je tehotná, keď dokončila nakrúcanie snímky Jupiter na vzostupe.

Tá sa dostane do kín na budúci rok vo februári. Herečka v rozhovore taktiež prezradila, že v minulosti sa nechcela vydávať, no svoj názor zmenila. “Nikdy som sa nechcela vydávať. Už od svojich dvanástich rokov som rodičov pripravovala na to, že nebudem mať svadbu. Potom sa však veci zmenili – stretla som lásku svojho života. Momentálne je môj postoj k svadbám takýto: Nikoho nepozývajte, urobte to v súkromí a tajnosti. Moji rodičia s tým nemajú problém, sú radi, že som povedala áno,” dodala.

Mila Kunis je známa z komediálneho seriálu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006), v ktorom si zahral aj jej snúbenec Ashton Kutcher. Okrem toho účinkovala napríklad aj v snímkach ako Kopačky (2008), Kniha prežitia (2010), Čierna labuť (2010), Ide len o sex (2011), Macík (2012) či Cesta do krajiny Oz (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

9. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA