Mila Kunis to poriadne natrela “tehotným” otcom!

Mila Kunis
Mila Kunis SITA/AP
reklama:

Podráždená herečka, ktorá je v druhom stave, predniesla v živom vysielaní nelichotivý príhovor určený budúcim otcom.

Americká herečka Mila Kunis predniesla počas televíznej šou Jimmy Kimmel Live reč, v ktorej požiadala mužov, aby o sebe prestali hovoriť, že sú tehotní. Stalo sa tak po tom, čo moderátor Jimmy Kimmel v rozhovore vyhlásil, že on a jeho manželka sú tehotní.

Tridsaťročná herečka, ktorá čaká dieťa so snúbencom a hercom Ashtonom Kutcherom, si následne vzala mikrofón a prihovorila sa všetkým budúcim otcom. “Prestaňte hovoriť, že ste tehotní. Nie ste! Musíte zo seba vytlačiť človeka veľkosti melóna? Nie. Keď sa zobudíte a je vám na zvracanie, je to preto, že živíte ľudský život? Nie. Je to preto, že ste pili veľa tequily. Viete koľko tequily sme mali my? Žiadnu, pretože nemôžeme piť,” vyhlásila Kunis. “Nemôžeme mať nič, pretože v našom tele rastie váš malý škriatok. Jediná vec, čo ste urobili, bola, že ste sa otočili a zaspali,” povedala tiež. V závere príhovoru sa k nej pridalo niekoľko tehotných žien. “Nie ste tehotní. My sme,” zvolali spoločne. Publikum herečku za reč odmenilo potleskom.

Mila Kunis je známa účinkovaním v komediálnom seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006), v ktorom si zahral aj jej snúbenec Ashton Kutcher. Okrem si zahrala napríklad aj v snímkach ako Kopačky (2008), Kniha prežitia (2010), Čierna labuť (2010), Ide len o sex (2011), Macík (2012) či Cesta do krajiny Oz (2013).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

13. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA