Miley Cyrus chce ukázať na MTV Unplugged výnimočnú šou

Miley Cyrus
Miley Cyrus SITA/AP
reklama:

V rámci tohto vystúpenia sa v minulosti predstavili napríklad Nirvana, Oasis, Bob Dylan, Jay Z, Katy Perry, Mariah Carey či Adele.

Americká speváčka a herečka Miley Cyrus vystúpi v programe MTV Unplugged. Dvadsaťjedenročná interpretka informáciu potvrdila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Miley Unplugged je v kurze,“ napísala. Šou, počas ktorej Cyrus predvedie akustické verzie piesní aj so špeciálnymi hosťami, budú vysielať v stredu 29. januára.

V rámci MTV Unplugged sa v minulosti predstavili napríklad Nirvana, Oasis, Bob Dylan, Eric Clapton, Lauryn Hill, Jay Z, Katy Perry, Mariah Carey či Adele. „Toto pódium prinieslo niektoré z najlepších koncertov všetkých čias. Miley však ponúkne niečo, čo sme ešte nevideli. Môžem povedať, že to bude jedno z najpamätnejších unplugged vystúpení,“ uviedla za televíziu MTV Amy Doyle.

Miley Cyrus sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a z archívu agentúry SITA.

21. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA