Miley Cyrus má románik s Patrickom Schwarzeneggerom

Patrick Schwarzenegger a Miley Cyrus
Patrick Schwarzenegger a Miley Cyrus SITA/AP
reklama:

Dvojica sa údajne stretáva už niekoľko týždňov.

Americká speváčka Miley Cyrus a syn známeho herca a bývalého senátora Arnolda Schwarzeneggera Patrick tvoria už niekoľko týždňov pár. Oboch odfotili pred pár dňami spolu na Halloweenskom večierku.

Románik však asi nebude mať dlhé trvanie. Patrickova matka, Maria Shriver, nie je speváčkinou veľkou fanúšičkov. Keď sa vraj dozvedela, že jej syn randí s Miley Cyrus, dohovárala mu a žiadala ho, aby vzťah ukončil.

Patrick Swarzenegger bol do speváčky vraj zamilovaný už v minulosti a dokonca mali v roku 2011 zopár schôdzok ešte pred začiatkom jej vzťahu s Liamom Hemsworthom, s ktorým bola dokonca zasnúbená.

Po zrušení zasnúbenia Miley absolvovala turné Bangerz, kde vraj mala románik s hercom z filmu Twillight Kellanom Lutzom.

Maria Shriver sa netají tým, že twerkujúcu speváčku nemá v láske. Vraj má celkom jasnú predstavu, čo by mal jej syn v budúcnosti robiť a jej plány roztopašnú speváčku nezahŕňajú. Je vraj veľmi znepokojená z toho, aký zlý vplyv by Cyrus mohla mať na jej syna.

Či poslušný synček dá v budúcnosti na rady svojej matky a speváčku pustí k vodu ukáže čas. Zatiaľ je však isté, že dvojica spolu trávi veľa času a rozchod neplánujú.

Dvadsaťjedenročná Miley Cyrus, vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 – 2011) o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a tiež prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013).

7. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA