Miley Cyrus sa dala potetovať, pripomína si zosnulého psa

Miley Cyrus a jej nové tetovanie
Miley Cyrus a jej nové tetovanie SITA/AP
reklama:

Domáceho miláčika speváčke nedávno zabil kojot.

Americká herečka a speváčka Miley Cyrus má nové tetovanie. Dvadsaťjedenročná rodáčka z Nashvillu si spolu s priateľmi nechala vytetovať hlavu psa s nápisom “With a little help from my fwends”. O novinku sa podelila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila niekoľko fotografií, pričom v popisoch k záberom spomína psa Floyda, ktorého tento rok v apríli zabil kojot. Rovnaký obrázok si na tele nechal zvečniť aj Wayne Coyne z kapely The Flaming Lips, s ktorou Cyrus nedávno spolupracovala.

Miley Cyrus, vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa v ostatnom období dostala do povedomia rôznymi kontroverziami. Preslávila sa však účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 – 2011) o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy.

Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a tiež prepožičala hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008). Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013).

Pozrite si, ako si Miley pripomína zosnulého psa

Fotoalbum k článku:

Informácie pochádzajú z webstránok www.usmagazine.com, www.dailymail.co.uk a z archívu agentúry SITA.

7. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA