Milla Jovovich čaká dieťa, bude to dievčatko!

Milla Jovovich
Milla Jovovich SITA/AP
reklama:

Herečkina prvorodená dcéra Ever Gabo Anderson tajne dúfala, že bude mať sestru.

Americká herečka Milla Jovovich, ktorá v súčasnosti čaká druhé dieťa s manželom, filmárom Paulom W. S. Andersonom, prezradila, že sa jej narodí dievčatko. Tridsaťosemročná rodáčka z Kyjeva to uviedla pre E! News v stredu na podujatí The Inspiration Gala v Los Angeles. „Už to vieme. Budeme mať dievča,“ povedala herečka, ktorej prvorodená dcéra Ever Gabo Anderson vraj tajne dúfala, že bude mať sestru. „Neviem, čo by sme robili, kedy to bol chlapec,“ uzavrela so smiechom.

Jovovich o tehotenstve po prvý raz informovala v auguste, keď na sociálnu sieť Facebook napísala, že odkladá nakrúcanie snímky Resident Evil: The Final Chapter. Tá by sa mala do amerických kín dostať v roku 2016. Réžiu i scenár má na starosti Anderson, za ktorého sa herečka vydala v roku 2009. „Pôvodne som vám chcela napísať, aká som rada, že letíme do Kapského Mesta, aby sme začali pracovať na filme Resident Evil: The Final Chapter. Ale s manželom sme zistili, že čakáme ďalšie dieťa. Po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli, že pre všetkých bude najlepšie počkať, kým sa bábätko narodí a potom sa pustíme do práce na snímke,“ napísala vtedy a dodala, že na pľac sa plánuje vrátiť budúce leto.

Jovovich a Anderson sa zoznámili počas nakrúcania snímky Resident Evil (2002), ktorú 49-ročný Brit režíroval a postaral sa aj o scenár. Herečka sa okrem toho ukázala aj v pokračovaniach (2004, 2007, 2010, 2012). Zahrala si tiež vo filmoch ako Návrat do Modrej Lagúny (1991), Piaty Element (1997), Posol: Príbeh Johanky z Arku (1999), Million Dollar Hotel (2000), Ultraviolet (2006), Dokonalý únik (2009) či Traja mušketieri (2011). Venuje sa aj hudbe, na konte má štúdiový album The Divine Comedy (1994).

Informácie pochádzajú z webstránky uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

30. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA