Milované deti v novom klipe Roba Opatovského

Robo Opatovský s dcérkou Hankou
Robo Opatovský s dcérkou Hankou archív R.O.
reklama:

Pred pár týždňami Robo Opatovský zverejnil výzvu, aby mu rodičia posielali krátke videá so svojimi ratolesťami. Sám netušil, koľko ľudí na výzvu zareaguje.

Pesničku Milovaná, ktorá sa nachádza na jeho aktuálnom albume Môj život, zložil pre dcérku Hanku, no do klipu k nej sa rozhodol použiť aj zábery ďalších “milovaných” detí.

“Zareagovalo viac ako štyristo ľudí, dostali sme od nich stovky fotografií, za ktoré sa tiež chcem všetkým veľmi poďakovať, no pri kompletizovaní videa sme samozrejme dávali prednosť krátkym klipom. Tak ako ja si aj iní rodičia bežne točia svoje deti na mobil a často sa im podarí zachytiť neopakovateľné momenty,” hovorí Robo. “Z takých som chcel poskladať nové video.”

Pozrite sa teda, či pri jeho pozeraní neobjavíte aj svoju dcérku či synčeka! “Hosťuje” v ňom aj Robova Hanka, no napríklad aj Lara, dcérka moderátorky Lucie Forman Habancovej, či dcérka Saška moderátora Fun Radia Milana Zimnýkovala zvaného Junior.

K novej piesni nám Robo poskytol aj krátky rozhovor.

Aké máš reakcie na klip po jeho zverejnení?

Rodičia, ktorí vo videu našli svoje dieťatko, mi ďakovali a veľmi sa tešili, že budú mať navždy takúto pamiatku na časy, keď ich synček, či dcérka boli maličkí. Ozvali sa však aj moji kolegovia z branže a ocenili originálny nápad na klip. Aj to, že som v ňom dal priestor aj ďalším rodičom.

Fotoalbum k článku:

Prišlo viac ako 400 mailov. Čo ti v nich o svojich deťoch prezradili?

Stačí ísť na facebook a zistíte, že aj vaši priatelia asi najradšej zverejňujú fotografie svojich detí. Deti jednoducho milujeme a s tou láskou sa neváhame podeliť s ostatnými. A práve to zafungovalo aj pri skladaní videa k pesničke Milovaná – okrem fotiek a krátkych klipov mi rodičia písali o svojich “princezničkách”, “zlatíčkach” a “bambuľkách” a dúfali, že práve ich potomok bude hviezdou vo videu. 🙂

Bude Hanka tvojou inšpiráciou aj pri ďalšej tvorbe?

Na albume Môj život jej patrí ešte jedna pieseň, uspávanka s názvom Spinkaj. Na budúci rok chcem vydať CD s mojím akustickým projektom Overtime a nahráme spolu aj pesničku Isn‘t She Lovely, nádhernú, veselú skladbu, ktorú pred rokmi zložil svojej dcérke Stevie Wonder.

2. júla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA