Miranda Kerr: S Bieberom som nikdy nespala!

Vždy krásna a sexi Miranda Kerr
Miranda Kerr SITA/AP
reklama:

Známa modelka sa bráni obvineniam, že zviedla mladého búrliváka.

Miranda Kerr tvrdí, že nemala sex so spevákom Justinom Bieberom po Victoria’s Secret fashion show v roku 2012. Potvrdil to aj jej právnik, ktorý má na starosti túto záležitosť.

Modelkin právnik spísal vyhlásenie, v ktorom popiera fámy, že s Bieberom mala sex po šou v hoteli. Malo sa to udiať, keď modelka ešte žila s hercom Orlandom Bloomom. Vo vyhlásení uvádza, že tieto fámy sú vymyslené a urážlivé.

Kerr bola údajne šokovaná, keď sa o ohováraní dozvedela, a okamžite kontaktovala právnika. Bloom však očividne fámu za vymyslenú nepokladá. Pár sa rozišiel o pár mesiacov.

Bieber sa pred kamarátmi údajne vystatoval, že s modelkou mal sex. Takže za údajné fámy môže podľa všetkého práve problémový spevák.

Miranda Kerr sa preslávila ako jeden z anjelov svetoznámej značky spodnej bielizne Victoria’s Secret, s ktorou tento rok ukončila spoluprácu. Tiež vytvorila vlastnú líniu organických kozmetických prípravkov Kora a pre dievčatá napísala knihu Treasure Yourself (2010). Medzi pánmi má množstvo fanúšikov – dostala sa do rebríčkov najpríťažlivejších žien magazínov FHM či Men’s Health.

Youtube

Justin Bieber debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) či kompilácia Journals (2013). Spevák, medzi ktorého hity patria skladby Baby (feat. Ludacris) a Boyfriend, stihol počas kariéry získať okrem iného dve nominácie na Grammy, sedem American Music Awards a jednu Brit Award,

Informácie pochádzajú z portálu TMZ a agentúry SITA.

30. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk, SITA