Miro Šmajda chcel byť futbalista

Miro Šmajda
Miro Šmajda (prvý zľava) so svojim novým imidžom a novou kapelou Terrapie facebook.com
reklama:

Keby sa mladý interpret nevydal na spevácku kariéru, zrejme by ho najviac lákal šport. Ako dieťa totiž často hrával futbal, hokej a jazdil na lyžiach.

Slovenský spevák Miro Šmajda má okrem hudby veľmi blízko hneď k viacerým športom. “Keby som nebol spevák, asi by som inklinoval k nejakému športu,” priznal v rozhovore pre agentúru SITA. “Vždy ma to bavilo, hrával som často futbal alebo hokej, lyžoval som, furt som robil niečo športové, aj bojové športy, tak všestranne,” vymenoval. “Tiež som mal vždy blízko k turistike, z toho pramení môj vzťah k cestovaniu. Vyrastal som v horách u babičky a dedka, tam som trávil ako dieťa každé leto a víkendy, furt som bol v lese a behal som po kopcoch,” priblížil mladý Košičan. “Bežne som vypadol na huby ráno o ôsmej a vrátil som sa spokojný poobede o štvrtej,” zaspomínal si.

Na fyzické aktivity 26-ročný spevák podľa vlastných slov stále nezanevrel. V súčasnosti sa pokúša dať v Prahe dokopy futbalovú partiu, zatiaľ však vo svojej snahe nie je veľmi úspešný. “Od leta sa pokúšam zorganizovať futbal v Prahe. Chcel by som vytvoriť takú muzikantskú partičku, zaangažovať do toho chalanov z rôznych kapiel. Ja som futbal hrával aktívne do pätnástich rokov a chcel by som, aby sme sa udržiavali v kondičke, nech nie sme o desať rokov fotríci, no výsledok zatiaľ žiadny,” podotkol.

19. februára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA