Mischa Barton sa súdi s matkou, vraj ju okrádala!

Mischa Barton na newyorskej premiére seriálu Masters of Sex
Mischa Barton na newyorskej premiére seriálu Masters of Sex SITA/AP
reklama:

Nuala Barton dcéru údajne okráda počas celej kariéry.

Herečka Mischa Barton, ktorá sa preslávila v seriáli O.C. California (2003 – 2007), podala žalobu na matku, ktorá ju údajne okráda už od začiatku kariéry. Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Londýna tvrdí, že Nuala Barton jej ukradla peniaze na kúpu domu v kalifornskom Beverly Hills za 7,8 milióna dolárov.

Herečka taktiež uviedla, že jej matka klamala o výške honorára za film The Hoarder (2015), pričom si bližšie nešpecifikovanú časť peňazí neoprávnene nechala. Nuala Barton taktiež údajne pod dcériným menom otvorila butik v Londýne a založila tiež módnu značku zameranú na kabelky, pričom herečke nedáva z týchto obchodných aktivít žiadne peniaze.

„Nuala už od začiatku využíva dcéru na peniaze, ktoré ťažko zarobila. Tvári sa pritom ako jej manažérka, no na to nemá žiadne skúsenosti ani vzdelanie,“ uviedol herečkin právny zástupca Alex Weingarten.

Mischa Barton sa preslávila ako Marissa Cooper v spomínanom seriáli O.C. California, v ktorom si zahrala v období 2003 až 2006. Objavila sa aj vo filmoch Lawn Dogs (1997), Šiesty zmysel (1999), Notting Hill (1999), Stratená (2001), Mrazivá posadnutosť (2009), Dom hrôzy (2009) či Don’t Fade Away (2010). Po tom, ako prestala účinkovať v spomínanom seriáli, sa jej meno spájalo s alkoholom a drogami. Herečka v roku 2010 vyhlásila, že s pitím nadobro skoncovala.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

8. apríla 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA