Miss Universe 2017: Novinárov očarila kráska z Banskej Bystrice, novou Miss Médiá je Vladimíra Luttyová

Miss_1.jpg
Access Promotion
reklama:

V poradí už 19. ročník súťaže krásy sa uskutoční 21.októbra na Bratislavskom hrade.

Finálový večer 19. ročníka súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky sa uskutoční v sobotu 21. októbra o 20.20 na Bratislavskom hrade. Priamy prenos podujatia odvysiela RTVS na Jednotke. Na tlačovej konferencii to oznámila riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová.

Miss_04.jpg

Miss_6.jpg

Súčasťou tlačovej konferencie bolo i predstavenie finálovej dvanástky a voľba Miss Médiá, o ktorej hlasovaním rozhodli prítomní novinári a novinárky. Titul získala súťažiaca číslo osem Vladimíra Luttyová z Banskej Bystrice.

Miss_3.jpg

Okrem nej sa do finále prebojovali aj Simona Pohančeniková z Bratislavy, Nikola Benedikovičová zo Smoleníc, Dominika Mikulová z Banskej Bystrice, Vivienne Jusko z Bratislavy, Patrícia Budaiová z Banskej Bystrice, Frederika Samuelová z Jasovej, Michaela Piovarčiová z Liptovského Mikuláša, Patrícia Körössyová z Janíka, Adriana Zaujecová z Trávnice a finálovú dvanástku uzatvorili Bratislavčanky Deana Jurčová a Vanesa Bottaňová.

Fotoalbum k článku:

Súťažiacim rozdá odborná porota počas finálového večera osem titulov – Miss Universe Slovenskej republiky, 1. vicemiss, 2. vicemiss, Miss Emma (cena čitateľov a čitateliek ženského mesačníka), Miss Mary Kay (najzaujímavejšia tvár kozmetickej spoločnosti), Miss Chi Biosilk (cena pre účastníčku s najkvalitnejšími vlasmi), Miss Frais (nová tvár inštitútu zdravia a krásy) a Miss Tip divákov RTVS.

12. septembra 2017

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod