Miss Universe SR pozná semifinálovú dvadsiatku

Miss Universe SR sa v piatok stala Silvia Prochádzková
Miss Universe SR 2014. Víťazkou súťaže Miss Universe Slovenskej republiky 2014 sa stala 21-ročná Silvia Prochádzková z Bratislavy. Titul prvej vicemiss Universe získala finalistka s číslom sedem Dária Fabrici z Košíc. Druhou vicemiss sa stala len 18-ročná študentka kozmetiky Michaela Mrázová z Častej. MISS UNIVERSE PR
reklama:

Organizátori súťaže vybrali semifinalistky 17. ročníka po kastingoch v Prešove, Košiciach, Zvolene, Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave.

Organizátori súťaže krásy Miss Universe Slovenskej republiky vybrali po kastingoch v deviatich slovenských mestách semifinálovú dvadsiatku dievčat. Kastingy sa konali od polovice decembra v Prešove, Košiciach, Zvolene, Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne, Nitre, Trnave a Bratislave.

Pokrok vidím najmä v tom, že na rozdiel od minulých rokov sú dievčatá absolútne pripravené. Vidno, že sa o seba starajú, vedia jazyky, cestujú, žijú zdravým životným štýlom a cvičia. Pre súťaž je dôležité, aby nielen dobre vyzerali, ale tiež aby boli v dobrej kondícii a mali rozhľad,” uviedla riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová, ktorej pri výbere semifinalistiek pomáhali aj úradujúca Miss Universe SR 2014 Silvia Prochádzková a minuloročná víťazka Jeanette Borhyová.

Finále sedemnásteho ročníka súťaže Miss Universe sa uskutoční v marci. Kým sa dievčatá predstavia v priamom prenose finálového večera, čaká na ne náročná príprava. Predchádzať jej bude už tradične sústredenie, na ktorom sa definitívne vyberie finálová dvanástka súťažiacich.

Miss Universe 2014

Fotoalbum k článku:

Agentúru SITA za organizátorov súťaže informovala Olívia Lacenová.

Zoznam semifinalistiek 17. ročníka Miss Universe Slovenskej republiky:

Martina Danková

Beatrica Závodníková

Daniela Fassingerová

Zdenka Pavlíková

Denisa Kocandová

Mercedes Repka

Mária Staňová

Katarína Bezecná

Andrea Behúnová

Ivana Škadrová

Petra Poláková

Dominika Zemanová

Veronika Šebáková

Alexandra Dugasová

Saskia Januščáková

Stanislava Valášiková

Kristína Jančeková

Denisa Vyšňovská

Anita Polgáriová

Lenka Nehézová

23. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA