Mladšia sestra Britney Spears prezradila, čo si o nej myslí

Jamie Lynn Spears
Jamie Lynn Spears shutterstock.com
reklama:

Dvadsaťtriročná interpretka pripisuje tieto pocity najmä desaťročnému vekovému rozdielu medzi sestrami.

Americká speváčka Jamie Lynn Spears vyhlásila, že jej sestra Britney Spears, bola pre ňu ako druhá matka. Dvadsaťtriročná interpretka tento pocit pripisuje najmä desaťročnému vekovému rozdielu medzi sestrami. “Medzi mnou a sestrou je veľký vekový rozdiel, takže som ju vnímala skôr ako druhú matku. Veľmi ma podporuje a je ako moja najväčšia fanúšička. Pre nás obe bol náš vzťah vždy veľmi výnimočný. Som na sestru hrdá. Pochádza z malého mesta a išla za svojím snom a stále robí to, čo miluje. Práve to ma veľmi inšpiruje, aby som išla vpred,” uviedla Jamie Lynn Spears v rozhovore pre televíznu reláciu Access Hollywood.

Jamie Lynn Spears sa narodila 4. apríla 1991. Kariéru začala ako herečka, keď sa objavila v snímke Crossroads (2002), v ktorej stvárnila hlavnú úlohu práve jej staršia sestra. V rokoch 2002 až 2004 sa predstavila aj v televíznom programe All That (1994 – 2005) a v seriáli Zoey 101 (2005 – 2008), kde dostala hlavnú rolu. Koncom roka 2007, ešte iba ako 16-ročná, oznámila, že čaká dieťa s vtedajším priateľom Caseym Aldridgeom.

S ním sa v marci nasledujúceho roka zasnúbila a v júni potom priviedla na svet dcéru Maddie Briann. S Aldridgeom sa však neskôr rozišla a zásnuby zrušila. V marci tohto roka sa vydala za Jamieho Watsona.

Vlani v novembri vydala debutový singel How Could I Want More, ktorý sa nachádza na jej EP The Journey (2014). So sestrou spolupracovala na skladbe Chillin’ With You. Pieseň pochádza z albumu Britney Jean, ktorý Britney Spears uviedla na trh 29. novembra 2013.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a z archívu agentúry SITA.

11. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA