Móda na MTV Europe Music Awards: Odvážne výstrihy a sexi mini šaty

Italy 2015 MTV EMA Awards Arrivals
reklama:

V Miláne sa uskutočnilo slávnostné udeľovanie cien. Kto najviac zažiaril na červenom koberci?

Na tohtoročnom odovzdávaní MTV Europe Music Awards, ktoré sa uskutočnilo v nedeľu 25. októbra v talianskom Miláne, sa zišlo množstvo známych hviezd. Moderátormi slávnostného večera boli Ed Sheeran a Ruby Rose. Najviac cien si odniesol kanadský spevák Justin Bieber. Dvadsaťjedenročný interpret, ktorý mal v hre šesť nominácií, napokon získal päť cien. Kto si však odniesol pomyselnú cenu za najlepší outfit?

Fotoalbum k článku:

Núdza o odvážne výstrihy určite nebola a ukázať svoje popredie sa rozhodli najmä modelky, napríklad Ruby Rose, Amanda Cerny, Hailey Baldwin, či Bianca Balti, ale i speváčky (Ellie Goulding, Jess Glynne)Aj Tallia Storm si zvolila outfit, ktorý viac odhaľoval ako zakrýval. Jej zjav bol nepriehľadnuteľný tiež vďaka vysokému účesu, ktorý pôsobil šialene. Pre očarujúce malé čierne sa rozhodla speváčka Tori Kelly. A dobre spravila. Šmrnc jej vzhľadu dodala rafinovaná čipka na chrbte. Do čiernej sa odela i Vicki Pattison. Dlhé šaty s hlbokým výstrihom zdôraznili jej krivky a vyzerala neuveriteľne zvodne. Trochu však pripomínala Morticiu z rodiny Addamsovcov.

27. októbra 2015

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej