Móda pre najmenších. Kožušinky, kože.

Móda pre najmenších. Kožušinky, kože.
thinkstockphoto.com
reklama:

Deti máme rovnako chuť pekne obliekať ako seba. Inšpirujeme sa módnymi trendmi a oblečenie im často vyberáme podľa najaktuálnejšíh trendov. Prinášame vám pár tipov.

Jeseň je plná kožušín a kožených búnd. Dámy majú široký výber spomedzi dlhých, či krátkych viest s jemnej krátkej alebo “dlhosrstej” kožušiny. Farby dominujú skôr zemité, ktoré pripomínajú reálne kožušiny zo zvierat.

V dievčenskej móde nájdete podobné kúsky. Dievčatká budú túto sezónu trendy s vestičkou s golierom s hladkej napodobeniny brúsenej kože. Nosia sa voľne na tričku, alebo ho viete uviazať v páse opaskom.

Vesty a kožené bundy budú v každej podobe zaujímavé. Najviac sa nosia strihy v podobe saka, avšak aj klasika s vysokým “stojačikom” zostáva v móde.

Kožená lady: Buďte chic!

Huňaté svetríky pod zadok, ktoré môžu byť o číslo väčšie si vaše deti zamilujú. A zároveň im pletená ozdoba bude slúžiť ako výborné držanie tepla.

Kabátiky a plášte sú dlhé a praktické a vyzerajú skvelo k čižmám kotníkových, aj s vyššou sárou.

Chlapci budú “IN” v koženej bundičke. Doladiť ju môžete košeľou a šatkou. Taktiež sa najviac nosia zemité farby ako hnedá, ale čierna klasika zostáva dominantnou.

Fotoalbum k článku:

2. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod