Modelka Katie Price už odpustila neverníkovi?

Podvedená Katie Price už odpustila
Podvedená Katie Price už odpustila shutterstock.com
reklama:

Jej manžel, ktorý ju podvádzal, sa vraj začal liečiť zo závislosti od sexu.

Britská podnikateľka, modelka a spisovateľka Katie Price sa už nechce rozviesť s Kieranom Haylerom. Ten manželku podviedol s jej bývalými kamarátkami Jane Pountney a Chrissy Thomas, no neskôr začal v súvislosti so závislosťou od sexu chodiť na terapie. Tridsaťšesťročná rodáčka z Brightonu, ktorá v súčasnosti čaká ich druhé spoločné dieťa, v šou Fubar Radia povedala, že dáva vzťahu ešte šancu.

Je úžasné, akí musíme byť silní. Toto je skutočný život a musíte si s ním poradiť. Na začiatku som bola pripravená rozviesť sa s Kieranom. Teraz som sa však dozvedela o závislosti od sexu niečo viac a pomyslela som si, ‘Spravila som niečo zlé?’. No, trochu som teraz pribrala. Nie je to tak, že chcel Chrissy alebo Jane, je to tak, že jednoducho boli k dispozícii. On totiž nikdy nebol verný žiadnej žene. Stalo sa mu v minulosti zopár vecí, o ktorých som nevedela. Začal chodiť na terapie. Môj terapeut, ktorého som stretla, keď som mala popôrodnú depresiu po narodení Harveyho, mi ho odporučil, ale ten terapeut povedal, že mu nedokáže pomôcť, pretože mal stále nutkanie klamať. Bude chodiť na terapie do konca života,” uviedla a tiež dodala, že ak sa nevera zopakuje, manžela opustí. Price a Hayler sa zosobášili vlani v januári, pričom v auguste privítali na svete syna, ktorému dali meno Jett Riviera.

Fotoalbum k článku:

Podvedená Katie Price sa rozvádza

Katie Price priviedla na svet prvé dieťa v máji 2002. Otcom Harveyho, ktorý trpí autizmom, je bývalý futbalista Dwight Yorke. Price, v minulosti známa tiež pod prezývkou Jordan, bola v rokoch 2005 až 2009 manželkou speváka Petera Andreho, s ktorým má syna Juniora Savvu Andreasa a dcéru Princess Tiaamii Crystal Esther. Vo februári 2010 sa v Las Vegas vydala za herca a vyznávača bojových umení Alexa Reida, no už v januári 2011 oznámili odlúčenie. Na konte má niekoľko autobiografií či album A Whole New World (2006), ktorý nahrala so spomínaným Andrem.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a z archívu agentúry SITA.

23. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA