Modelka Kelly Brook si to rozmyslela

Kelly Brook
Kelly Brook SITA/AP
reklama:

Tridsaťštyriročná predstaviteľka Danni z filmu Piraňa 3D zrušila zasnúbenie.

Anglická modelka a herečka Kelly Brook a fitnes model David McIntosh zrušili zasnúbenie. Predstaviteľka Danni z filmu Piraňa 3D (2010) o tom informovala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. “Je to smutný deň, no chcem vám povedať, že David a ja už viac nie sme zasnúbení. Milujem a rešpektujem ho a prajem mu všetko dobré,” napísala.

Tridsaťštyriročná Brook sa s 28-ročným bývalým bezpečnostným agentom zasnúbila po 11 týždňoch randenia. Dôvod ich rozchodu zatiaľ nie je známy.

Brunetka v minulosti tvorila pár aj so škótskym hráčom rugby Thomom Evansom, s ktorým chodila od novembra 2010 po rozpade dvojročného vzťahu s Dannym Ciprianim. S Evansom čakali dieťa, no modelka v máji 2011 potratila. Sedem rokov chodila tiež s hercom Jasonom Stathamom, ich vzťah sa skončil v roku 2004. Následne sa počas nakrúcania filmu Traja (2005) zoznámila s hercom Billym Zaneom, s ktorým sa dokonca zasnúbila, no svadba sa nikdy nekonala.

Milovníčku zvierat, ktorá pózovala nahá v kampani pre organizáciu Ľudia pre etické zaobchádzanie so zvieratami (PETA), mohli diváci vidieť okrem spomínaných filmov aj v snímkach Lúpež po taliansky (2003) či 9 hráčov so smrťou (2005).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

27. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA