Muž poslal Ariane Grande kus skaly, tá sa mu takto odvďačila

Ariana Grande
Ariana Grande SITA/AP
reklama:

Istý Tim Normandin poslal speváčke aj tekvicu, osem sviečok, kalendáre s mačkami a psami, zrkadlo a retiazku na nohu.

Americká speváčka a herečka Ariana Grande zavolala policajtov na svojho fanúšika, ktorý jej posielal rôzne darčeky vrátane 20 kilogramov vážiacej tekvice. Dvadsaťdeväťročný Tim Normandin z Massachusetts poslal speváčke aj osem sviečok, kalendáre s mačkami a psami, zrkadlo, retiazku na nohu a kus skaly z White Mountains v štáte New Hampshire. Zástupcovia speváčkinho vydavateľstva následne fanúšika nahlásili polícii, ktorá ho šla varovať, že ak neprestane posielať darčeky, bude čeliť obvineniam z obťažovania. Normandin však údajne neplánuje prestať.

Dvadsaťjedenročná Ariana Grande-Butera sa narodila na Floride, no jej rodičia pochádzajú z Talianska. Už ako dieťa začala hrať v divadle Boca Raton Little Palm a v roku 2008 účinkovala v broadwayskom muzikáli 13, pričom za svoj výkon získala National Youth Theatre Association Award.

Známou sa stala najmä vďaka úlohe Cat Valentine, ktorú stvárnila v troch seriáloch – iCarly (2007 – 2012), Victorious (2010 – 2013) a Sam & Cat (2013 – 2014).

Okrem toho sa predstavila napríklad aj vo filme 7 Secrets with Victoria Justice (2010). Ako speváčka debutovala vlani albumom Yours Truly, z ktorého pochádzajú piesne The Way, Tattooed Heart či duet Popular Song so spevákom Mikom. Tento rok v auguste vydala druhú štúdiovku My Everything. S oboma menovanými dobyla americký rebríček Billboard 200. Okrem toho má na konte aj EP Christmas Kisses (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

4. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA