My Chemical Romance zverejnili novú skladbu Fake Your Death

My Chemical Romance
My Chemical Romance SITA/AP
reklama:

Pieseň sa bude nachádzať na ich pripravovanej výberovke May Death Never Stop You, ktorá by sa mala dostať do predaja už v marci.

Americká rocková kapela My Chemical Romance zverejnila novú skladbu s názvom Fake Your Death. Tá je jednou z posledných, ktorú formácia nahrala pred tým, než v marci 2013 ukončila svoju činnosť. Pieseň sa bude nachádzať na ich pripravovanej výberovke May Death Never Stop You, ktorá by sa mala dostať do predaja už 24. marca.

Ten názov sa hodí, pretože tak, ako bolo smutné povedať kapele zbohom, je táto kolekcia oslavou našich najlepších piesní a veríme, že spomienka na ne bude vám všetkým naďalej prinášať radosť,“ uviedla skupina v oficiálnom vyjadrení.

Výberovka bude zachytávať viac ako dekádu existencie kapely, vrátane skladieb Helena, Three Cheers For Sweet Revenge a Welcome To The Black Parade.

Skupinu z New Jersey, ktorá vznikla v roku 2001, tvorili spevák Gerard Way, gitaristi Ray Toro a Frank Iero a basgitarista Mikey Way. Na konte majú štyri štúdiové nahrávky: I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (2002), Three Cheers For Sweet Revenge (2004), The Black Parade (2006) a Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys (2010).

Zásluhou druhej štúdiovky sa dostali do povedomia verejnosti, no skutočný úspech prišiel až s albumom The Black Parade, ktorý obsahoval single Welcome To The Black Parade a Famous Last Words, ale aj I Don’t Love You a Teenagers. My Chemical Romance majú na konte napríklad šesť Kerrang! Awards a štyri NME Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

18. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA