Na deň Svätého Valentína sme spoznali ďalšiu kráľovnú krásy!

Queen Beauty Universe Slovakia 2015
Queen Beauty Universe Slovakia 2015 Imrich Pluhár & František Michálek
reklama:

Možno tak trochu symbolicky práve v deň zamilovaných sa konalo finále súťaže krásy Queen Beauty Universe Slovakia 2015.

O víťazke, ktorá bude reprezentovať Slovensko na svetovej súťaži v Malage v Španielsku, rozhodla v Roland Cafe&Restaurant odborná porota, v ktorej zasadli napríklad organizátorka súťaže Katarína Ficelová, dizajnérka Gabriela Giotto, ale napríklad aj Mário Gotti, známy slovenský fotograf.

Porote sa predstavilo 10 nádherných dievčat, ktoré sa prezentovali v niekoľkých súťažných disciplínach. Súťažiace sa predviedli v šatách z dielne dizajnérky Gabriely Giotto, ktorej tvorba je originálna tým, že prenáša svoje obrazy na látky a z nich vytvára svoje jedinečné kolekcie.

Azda najpútavejšou disciplínou bola promenáda v exkluzívnych plavkách. Vrcholom finálového večera bola prehliadka v nádherných spoločenských šatách. Po náročnom rozhodovaní porota dospela k rozhodnutiu a nasledovalo korunovanie víťaziek.

Na 3.mieste sa umiestnila Mária Matušková, na 2. mieste Klaudia Rišianová a slovenskou Queen Beauty Universe 2015 sa stala krásna 18 ročná Adriana Hrbánová.

Už o necelý mesiac pocestuje víťazka Adriana Hrbánová do Španielska, kde sa zúčastní svetového finále súťaže Queen Beauty Universe 2015. V termíne od 12.3.2015 do 21.3.2015 bude reprezentovať našu krajinu medzi dievčatami zo všetkých kútov sveta.

FOTOGALÉRIA:

Fotoalbum k článku:

Súťaž bude prebiehať v hoteli na plážach Malaga, kde súťažiace absolvujú módne fotenia, prehliadky, skúšky, okružné jazdy a televízne rozhovory.

Luxusný hotel Holiday Polynesia je ideálnym miestom pre veľké medzinárodné finále súťaže. Jeho súčasťou bude prehliadka v plavkách, národných kostýmoch a večerných šiat.

Porota, ktorú budú tvoriť medzinárodní odborníci z odvetvia módy, šoubiznisu a médií, vyberie víťazku QUEEN BEAUTY UNIVERSE 2015, ktorá získa finančnú odmenu, striebornú korunku, medzinárodné ocenenie a možnosť reprezentovať seba a svoju krajinu.

Nejedná sa však len o krásu. Po celú dobu budú súťažiace sprevádzané charitatívnymi organizáciami. Každá súťažiaca predstaví projekt, v ktorom bude reprezentovať život vo svojej krajine a bude sa snažiť nájsť riešenie, ako situáciu zlepšiť. Adriana si pre túto príležitosť pripravila projekt o problémoch dnešnej mládeže.

Veríme, že Adriana zaujme porotcov aj na medzinárodnej súťaži QUEEN BEAUTY UNIVERSE 2015 v Španielsku a potvrdí že “Krásne ženy sú všade vo svete”, ale najkrajšie sú skutočne na Slovensku.

Informácie Dámskej jazde poskytol Jaro Slávik z Roland Cafe&Restaurant.

18. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: Dámskajazda.sk