Na internete sa objavila nová skladba Kylie Minogue

Kylie Minogue
Kylie Minogue SITA/AP
reklama:

Pieseň sa pôvodne mala nachádzať na speváčkinom aktuálnom albume Kiss Me Once, ktorý vyšiel 14. marca.

Na internete sa objavila nová skladba austrálskej speváčky Kylie Minogue s názvom Golden Boy. Tá mala byť pôvodne súčasťou jej aktuálnej štúdiovky Kiss Me Once, no napokon sa na album nedostala.

V limitovanej edícii tisíc kusov vyšla na vinyle až dnes pri príležitosti Record Store Day, počas ktorého interpreti ponúkajú na trhu rôzne špeciality.

Kylie Minogue patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete, aj keď sa jej nikdy nepodarilo úplne preraziť v USA. Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988, spomínaná novinka Kiss Me Once, ktorú vydala 14. marca, je jej dvanástou štúdiovkou. K jej najúspešnejším hitom patria skladby Locomotion, I Should Be So Lucky, Wouldn’t Change A Thing, Spinning Around a spomínaná Can’t Get You Out Of My Head.

V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Po úspešnej liečbe sa už v roku 2006 vrátila na pódiá a v roku 2008 vyrazila na svetové turné. Minogue sa venuje aj herectvu. V rokoch 1986 až 1988 účinkovala v seriáli Susedia (1985). Objavila sa tiež v romantickej dráme Delikventi (1989), horore Horúca krv (2000), filmovom muzikáli Moulin Rouge (2001) alebo romantickom trileri Jack and Diane (2012).

Speváčka by sa v rámci turné k albumu Kiss Me Once mala 19. októbra predstaviť aj v Bratislave.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

19. apríla 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA