Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Keira Knightley pózuje fotografom na premiére v Londýne
Keira Knightley pózuje fotografom na premiére v Londýne SITA/AP
reklama:

Krásna Keira Knightley na londýnskej premiére filmu The Imitation Game či návrat Hilary Swank na kinové plátna a červený koberec. Uplynulý týždeň so sebou priniesol veľa dokonalých i menej vydarených outfitov.

SITA/AP
Už počas filmového festivalu v Toronte, kde The Imitation Game (2014) získal prestížnu divácku cenu, sa o Benedictovi Cumberbatchovi a Keire Knightley inak ako o víťazoch nehovorilo.

Víťazným bolo aj to, ako obaja vyzerali na premiére filmu v Londýne. Z britskej herečky vyžarovala v zlatých čipkovaných šatách Valentino Coture priam rozprávková spanilosť.

Chloë Grace Moretz
SITA/AP
Sexy vzhľad Emmy Rossum v malých čiernych od Altuzarra jej na losangelskej premiére filmu You’re Not You (2014) vyslúžil množstvo obdivných pohľadov. Nechýbalo dokonalé líčenie, účes a doplnky.

Sofistikovanú eleganciu v minimalistickom prevedení predviedla jej filmová kolegyňa Hilary Swank v bielych korzetových šatách Nicholas Oakwell Couture.

Retro nádych inak androgýnneho Saint Laurent looku Hilary počas otvorenia výstavy kostýmov v Múzeu filmových umení v Los Angeles, mal tiež čo – to do seba. Je osviežujúce vidieť ženy, ktoré sa neboja na červenom koberci experimentovať.

Emma Stone nesklamala ani tentoraz. Presvedčivá kombinácia rafinovanosti a ležérnosti od Jasona Wu bola ideálna na jesenný podvečer v New Yorku.

Tým najpríjemnejším prekvapením týždňa bola jednoznačne Kristen Stewart v čierno-strieborných šatách Chanel Couture. K dramatickému, no zároveň veľmi mladickému a modernému vzhľadu šiat sedel aj jej nový roztrapatený účes.

Naomi Watts vsadila na osvedčenú kvalitu –značku Gucci. Delikátnosť šiat naozaj vynikla vďaka herečkinmu decentnému mejkapu a prirodzenému pôvabu.

Po bielej siahli Gwyneth Paltrow a Raquel Welch. Hoci ich od seba delí niekoľkoročný vekový rozdiel, obe hviezdy sa predviedli v modeloch pre ne ako stvorených a vyzerali fenomenálne.

Hoci na prehliadkovom móle vyzeral kúsok z dielne Donny Karan zaujímavo, na Chloë Grace Moretz sa javil neatraktívne.

Nielenže jej podprsenkový top sedel prinízko, sukňa bola pridlhá. Už pri prvom pohľade je zjavné, že tento model si žiadal vyššiu postavu s dlhším torzom.

Tento týždeň to s výberom nevyšlo ani Zendaye Coleman a Geene Davis. Na gala venované princeznej Grace sa obliekli do slávnostných rób s veľkou nadýchanou sukňou, v oboch prípadoch to však dopadlo neveselo. Róby ich pohltili množstvom látky, nehovoriac o príliš očividnej parochni, ktorú mala mladá Zendaya na hlave.

Fotoalbum k článku:

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka čitateľom portálu WEBNOVINY.sk prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

13. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod