Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Emma Stone na otvorení filmového festivalu v Benátkach
Emma Stone na otvorení filmového festivalu v Benátkach SITA/AP
reklama:

Začiatok týždňa už tradične patrí prehľadu toho najlepšieho a najhoršieho, čo sme za uplynulých sedem dní mohli vidieť na červených kobercoch. Najviac zo všetkých tentoraz zaujala Emma Stone.

SITA/AP
Herečka Emma Stone sa uplynulú stredu zúčastnila premiéry filmu Birdman (2014) a zároveň i otvorenia najstaršieho medzinárodného filmového festivalu La Biennale di Venezia.

Priam snová bola červenovláska v zelenom tylovom modeli Valentino Couture s hlbokým výstrihom. Nový kratší účes dodal šatám mladický a moderný nádych.

Miu Miu/Facebook
Svojím vzhľadom očarili aj topmodelky Alessandra Ambrosio v červenej róbe Alberta Ferretti a Bianca Balti v šatách Dolce & Gabbana.

Modelky prišli do Benátok vyzerajúc absolútne dokonale, čo nie je až také ťažké s ich postavami a vzhľadom.

Súčasťou festivalu bola i premiéra filmu Miu Miu Women’s Tales #7 – #8 (2014), na ktorej sa okrem iných ukázali aj Kate Mara, Dakota Fanning a Lena Dunham.

Kým prvé dve spomenuté dámy pôsobili už na prvý pohľad veľmi elegantne v modeloch od Miu Miu, Lena Dunham opäť raz šliapla vedľa.

Populárna herečka si starosti zo svojej plnšej postavy nerobí, práve naopak. Problémom je, že ňou zvolený typ šiat nebol pre jej krivky tým najšťastnejším výberom.

Bohužiaľ, tentoraz neboli katastrofou len zvolené šaty od Prady, ale aj celkový stajling vrátane účesu a doplnkov. Jeden sa neubránil pocitu, že Dunham vyzerala ako stará mama.

Už dlhšie sa na červenom koberci neobjavila Jennifer Aniston. O to viac potešila jej prítomnosť na premiére filmu Life of Crime (2013) v Los Angeles.

Aniston si zachovala svoj tradičný sexy vzhľad, i keď strieborné koktejlky Saint Laurent v kombinácii s čiernym blejzrom, remienkovými sandálkami a účesom a la Rachel Green neboli nič nové pod slnkom.

K najhoršie oblečeným sa okrem Dunham zaradila aj legendárna herečka Catherine Deneuve.

Na premiéru filmu Three Hearts (2014) docupkala odetá do fialového modelu Jean Paul Gaultier s výraznými ramenami a pozdĺžnom detaile pripomínajúcom sieťku ukončenú čiernou nariasenou sukienkou.

Nie je pochýb o tom, že na sedemdesiatročnú ženu vyzerá skvele, no šaty sa jej kvôli komplikovanosti strihu jednoducho nehodili.

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete, súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

1. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod