Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Emma Watson na gala počas týždňa módy v Paríži
Emma Watson na gala počas týždňa módy v Paríži SITA/AP
reklama:

Uplynulý týždeň sa niesol v znamení prehliadok Haute Couture a tie si nenechalo ujsť množstvo celebritných dám. Ktoré očarili a kto naopak sklamal?

Dior/Facebook
Jednou z najkrajšie vyzerajúcich bola herečka Emma Watson, ktorá sa objavila na červenom koberci hneď trikrát. Každý raz trochu iná, každý raz dokonalá.

Na párty časopisu Vogue prišla v čiernom nohavicovom kostýme od Givenchy. Dlhšie sako mala rafinovane prepásané tenučkým opaskom, čím zvýraznila pás a zároveň tak dodala inak pánskemu outfitu ženskú subtílnosť.

Kate Hudson prichádza na prehliadku Armani Privé
SITA/AP
Úplne o niečom inom boli ľahúčko pôsobiace, asymetricky strihané šaty Dior, v ktorých sa ukázala na couture prehliadke tohto významného módneho domu.

Hoci sa o miesto v prvej rade musela podeliť s ďalšími skvele vyzerajúcimi dámami ako Charlize Theron, Marion Cotillard či Olivia Palermo, žiadna sa jej nevyrovanala.

Ak ste dostali chuť na niečo jednoduché a štýlové zároveň, skúste sa inšpirovať spôsobom, ako mladá Britka skombinovala čipkovaný podprsenkový top a dlhú maxi sukňu s koženou bundičkou a červenými lodičkami.

Jedným z najpozoruhodnejších modelov týždňa boli bezpochyby biele korzetové šaty skombinované s nohavicami od Atelier Versace na Jennifer Lopez. Kúsok z aktuálnej kolekcie Donatelly Versace jej vyšportovanému telu padol ako uliaty.

Milým prekvapením bola i Kate Winslet. Tá si na svojom vzhľade dá vždy nesmierne záležať, no tentoraz to bolo naozaj vydarené.

Fialové šaty Tom Ford s výraznými ramenami a zaujímavými výstrihmi nemali chybu. Rovnako ako aj dokonalý mejkap, vlasy a doplnky.

Sklamaním bola naopak Kate Hudson a jej trblietavý nohavicový model z dielne Armani Privé.

Dojem luxusného pyžama na spanie, ktorý už na prvý pohľad vyvolával, bol ešte viac umocnený nelichotivo pôsobiacim drdolom na vrchole herečkinej hlavy.

Keď je reč o pyžamovom trende, model od Prady mala na sebe Audrey Tautou. V jej prípade to nebolo tak očividné práve vďaka spôsobu, ako ho doštylizovala.

Výrazný náhrdelník a dlhý plášť dodali jej nevinnému dievčenskému vzhľadu na sofistikovanosti. Na niekoho, kto sa drží pomerne neutrálnych farebných odtieňov, vcelku odvážne a zároveň zvládnuté na jednotku.

Príspevok napísala popredná módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete, súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

14. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod