Najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa

Rita Ora na BRIT Awards v Londýne
Rita Ora na BRIT Awards v Londýne SITA/AP
reklama:

Byť pod drobnohľadom fotografov si vyžaduje dôslednosť v tom, ako vyzeráte a čo máte na sebe. Niektorým to vyjde, niektorým i napriek veľkej snahe zase nie. Inak tomu nebolo ani uplynulý týždeň.

Za uplynulých sedem dní sa toho udialo dosť, najviac pozornosti sa však venovalo udeľovaniu hudobných Brit Awards v Londýne. Speváčka Rita Ora sa zaskvela v žltých šatách Prada s hlbokým výstrihom a zelenými kameňmi po bokoch.

SITA/AP
O niečom úplne inom boli krátke čierne šatky na jedno rameno J’Aton Couture, v ktorých prišla Dannii Minogue.

V esteticky zaujímavom modeli s čipkovaným detailom prepásanom tenučkým opaskom dokázala, že žena nemusí mať hlboký výstrih, vysoký rozparok či holý chrbát k tomu, aby bola neprehliadnuteľná.

Už menej to pristalo jej o niečo známejšej sestre Kylie Minogue. Čierno-biely latexový model od Williama Wildea s gigantickou mašľou sedel na jej dokonalej postave skvele, napriek tomu pôsobil príliš umelo.

Prekvapivo sofistikovane vyzerala Iggy Azalea v žiarivo červených Elie Saab z kolekcie Resort 2014. Keďže samotné šaty boli nesmierne výrazným kúskom, bolo od nej rozumné doplniť ich elegantným účesom a okázalé šperky nechať doma.

V sobotu večer v Beverly Hills udeľovali ceny americkej asociácie kostymérov a kostymérok (Costume Designers Guild, CDG), kde sa ukázala aj Amy Adams.

Jej tyrkysovo zelené šaty Kristin Burke s aplikáciami drobných kvietkov v okolí drieku a na ramenách pôsobili konzervatívnejšie ako to, na čo sme u nej zvyknutí, a predsa veľmi šarmantne.

Medzi najlepšie oblečené dámy týždňa sa zaradili aj Naomie Harris v zlatých Valentino a Lupita Nyong’o v šatách Givenchy. Jedinou výčitkou by bol v prípade Lupity účes, i keď rozumiem jej snahe a túžbe experimentovať.

Naopak, medzi najhoršie oblečené patrili Jessie J. a Ellie Goulding.

To, v čom prišla Jessie J na BRIT Awards, sa len ťažko dá opísať slovami. Overal od Juliena Macdonalda sa javil ako zlý mačací kostým z ešte horšieho videoklipu. Nehovoriac o jej pastelovom rúži na perách.

Ellie Goulding sa pravdepodobne chcela zahrať na jednu noc na princeznú, no v ohromujúcej róbe od Vivienne Westwood pripomínala skôr tortovú bábiku.

BONUS: Možno nie je hollywoodska celebrita, a predsa vyzerala oslnivejšie ako mnohé iné.

Slovenská herečka Táňa Pauhofová bola v strieborných šatách Christian Dior, v ktorých dorazila na udeľovanie cien Český lev, za skutočnú hviezdu. Prispeli k tomu i dokonalý účes, doplnky a vizáž. Dokázala tak svetu, že je nielen vynikajúca herečka, ale i nádherná žena, ktorá vie, ako sa oblieka na červený koberec.

Fotoalbum k článku:

Príspevok napísala popredná módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete, súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com

24. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod