Natália Kisková bude počas sviatkov doma

Natália Kisková
Natália Kisková facebook.com
reklama:

Vianoce má najradšej, lebo sú to sviatky pohody, rodiny a objedania sa, prezradila dcéra slovenského prezidenta.

Dcéra slovenského prezidenta Natália Kisková, ktorá už nejaký čas žije v Londýne, bude vianočné sviatky tráviť doma. Ešte predtým si však zalyžuje s mamou a bratom v Taliansku.

facebook.com

“Máme rodinnú tradíciu – každý rok ideme na päť dní na lyžovačku s maminou a s bratom. Do Talianska. Vrátime sa deň pred Vianocami, keď už má mamina všetko pripravené a chýba nám už len ozdobenie stromčeka a varenie. Po prvom sviatku vianočnom väčšinou ideme na pár dní za maminou časťou rodiny a potom na dlhšie do Popradu, kde oslávime Vianoce aj s tatinom. Na Silvestra sa chystám byť v Tatrách s kamarátmi a rodinou,” prezradila.

V rozhovore pre agentúru SITA tiež priznala, že Vianoce sú u nich skutočným sviatkom pohody. “Keďže sa len deň predtým vrátime z lyžovačky, tak budeme ozdobovať stromček a variť. Okolo piatej večer si sadneme k vianočnej večeri, potom otvárame darčeky, aby sme stihli Popolušku o ôsmej. Vianoce mám najradšej, lebo sú to sviatky pohody, rodiny a objedania sa,” pokračovala Kisková.

Štedrá večera býva tradičná, ale aby mal každý na výber, všetko sa varí vo dvoch verziách. “Vždy máme dva druhy šalátu, jeden s majonézou a jeden bez. Taktiež máme vždy aj kapustnicu aj šošovicovú polievku. A aby to nestačilo, máme dva druhy ryby, jednu grilovanú so zeleninou a jednu vyprážanú. Každý rok si spomenieme na našich blízkych, ktorí už s nami nie sú, rozrežeme jablko, hodíme orechy do štyroch svetových strán a pripijeme si na zdravie, lásku a šťastie,” dodala Natália Kisková.

21. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA