Návrhárka Minkoff a herec Bellour majú druhé dieťa

Rebecca Minkoff s prvorodeným synom
Rebecca Minkoff s prvorodeným synom SITA/AP
reklama:

Pre magazín People to potvrdila samotná dvojica.

Americká návrhárka Rebecca Minkoff a jej manžel, herec Gavin Bellour, sa stali dvojnásobnými rodičmi. Pre magazín People to potvrdila samotná dvojica. “S nadšením vám oznamujeme narodenie nášho nádherného a zdravého dievčatka Bowie Lou, ktoré prišlo na svet prirodzenou cestou 4. augusta o 9:13. Je dokonalá v každom ohľade a naše srdcia prekypujú láskou,” vyjadrili sa.

Prostredníctvom služby Instagram návrhárka zároveň zverejnila aj fotografiu nového prírastku. Rodáčka zo San Diega má s manželom aj dvojročného syna Lucu Shaia, ktorý vraj dal sestričke prezývku Gouda.

Rebecca Minkoff sa pre návrhárstvo nadchla už v detstve. Po skončení strednej školy sa presťahovala do New Yorku, kde rozbehla kariéru dizajnérky. Prvý väčší úspech zažila vďaka návrhu nápisu I love New York. Kabelky, doplnky i oblečenie z jej dielne si už obliekli napríklad Keira Knightley, Ashley Greene či Reese Witherspoon.

Za podnikateľské úspechy ju ocenili v roku 2009. Gavin Bellour sa okrem herectva venuje aj skladaniu hudby. Predstavil sa napríklad v snímkach A Buddy Story (2010), Hamill (2010) a Café (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com.

5. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA