Nebola som na plastike, bráni sa Kaley Cuoco

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco SITA/AP
reklama:

Herečka mala problémy s dýchaním, rozhodla sa preto ísť na operáciu nosových dutín.

Americká herečka Kaley Cuoco, ktorá 26. decembra podstúpila operáciu nosových dutín, má plné zuby klebiet o tom, že bola na plastickej operácii. “Pre všetkých, ktorí budú šíriť nenávisť, nech sa deje, čo sa deje, dovoľte mi, aby som vás informovala, že som roky nemohla dýchať nosom ako normálny človek. Táto operácia mi mení život. Vedzte, že ak by som bola na plastike (čo som neurobila), rozhlasovala by som to rovnako ako teraz,” odkázala 29-ročná rodáčka z kalifornského mesta Camarillo prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila viacero fotografií z nemocnice.

Čítajte aj: Kaley Cuoco mala pokazené Vianoce, podstúpila túto operáciu

O prvý záber, na ktorom pri herečke spí manžel Ryan Sweeting, sa Cuoco s fanúšikmi a fanúšičkami podelila už krátko po zákroku. “Podstúpila som operáciu nosových dutín a ako prvého som uvidela môjho krásneho anjela, je tu pri mne. Navždy. Stará sa o mňa naozaj úžasne,” napísala k obrázku.

Kaley Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). Známa je však najmä ako Penny z úspešného sitkomu Teória veľkého tresku (2007). Od októbra má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. S Ryanom Sweetingom sa zosobášila vlani 31. decembra.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

1. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA