Nenechávajte deti v aute! Pozrite sa, čo sa tam deje!

matka, dieťa, pôrod, bábätko, mamička, mama, žena, krásna, rodina,
shutterstock.com
reklama:

Sme čím ďalej, tým častejšie svedkami tragických úmrtí detí v aute. Je smutné, že titulok sa vždy začína slovom: Otec zabudol dieťa v aute… Jeden otec z Ameriky sa rozhodol ukázať svetu, čo deti zabudnuté v aute prežívajú a týmto spôsobom upozorniť všetkých, aby mysleli na to, čo im je najdrahšie.

Dlhé šaty a sukne toto leto prebijú tie krátke

Leto- postrach pre deti a psov

Leto je najhoršie obdobie pre uponáhľaných rodičov a majiteľov psov, ktorí často odbiehajú z auta a na “tu chvíľku” nechajú svoje deti v aute. Už sme boli svedkami viacerých prípadov zabudnutých detí, či psov, ktorí bohužiaľ nechcený pobyt v aute neprežili.

Ľudia, televízia, či doktori sa snažia šíriť osvetu ohľadom tohto problému, no stále to nestačí. Jeden muž zo severnej Kalifornie sa rozhodol demonštrovať na vlastnej koži, čo sa v aute počas tých pár minút horúčavy deje.

Už po 10 minútach v aute zaparkovanom na slnku, teplota vnútri extrémne stúpa.

Každých 10 dní

Zomrie v Amerike jedno dieťa na následky zabudnutia, či “odloženia” v aute. Je to alarmujúce číslo, keď si uvedomíte, koľko nevinných detí takto príde o život v priebehu letného obdobia. Detský organizmus sa prehrieva ešte rýchlejšie ako ten dospelý a to dokonca 3 až 5 násobne, takže je riziko infarktu takmer isté.

Pozrite si video, aké sú podmienky v rozhorúčenom aute:

18. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod