Nešťastná Jennifer Lawrence je opäť sama, čo sa stalo?

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence - 34 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Nemenovaný zdroj prezradil pre magazín US Weekly, že teraz to bude mať ťažké.

Americká herečka Jennifer Lawrence a britský kolega Nicholas Hoult sa opäť rozišli. Informoval o tom magazín US Weekly. Nemenovaný zdroj tiež prezradil, že dôvodom rozchodu bola zaneprázdnenosť oboch hercov. “Neboli často spolu, jej život je ako víchor. Predtým sa dali opäť dohromady, no teraz to bude ťažké,” uviedol. Lawrence a Hoult sa po prvý raz rozišli pre zaneprázdnenosť v januári 2013. Znovu začali spolu randiť počas nakrúcania spoločnej snímky X-Men: Budúca minulosť (2014).

Dvadsaťtriročná Jennifer Lawrence začínala kariéru v seriáloch, cez ktoré sa postupne prepracovala k účinkovaniu vo filmoch. Prelomom v kariére bola dráma Zmrznutá kosť (2010), za výkon v ktorej ju nominovali na niekoľko cien vrátane Oscara a Zlatého glóbusu. Preslávila ju až postava Katniss Everdeen z Hier o život (2012). Vlani získala Oscara vďaka účinkovaniu vo filme Terapia láskou (2012), pričom na toto prestížne ocenenie ju nominovali aj vďaka snímke Špinavý trik (2013). Zahrala si tiež v dobrodružnom sci-fi trileri Hry o život: Skúška ohňom (2013), pričom tento rok v novembri ju budú môcť fanúšikovia vidieť v slovenských kinách v snímke Hry o život: Drozdajka 1 a o rok aj v The Hunger Games: Mockingjay – Part 2. V sérii X-Men stvárnila Mystique.

Dvadsaťštyriročný Nicholas Hoult sa na plátne po prvý raz predstavil vo veku sedem rokov v snímke Intimate Relations (1996). Ako dieťa zažiaril v adaptácii románu Nicka Hornbyho Ako na vec (2002), kde si zahral po boku Hugha Granta.

V roku 2009 ho módny návrhár Tom Ford obsadil do svojho režisérskeho debutu Single Man, kde účinkoval spolu s Colinom Firthom a Julianne Moore, a v roku 2010 sa stal tvárou Fordovej jarnej kolekcie okuliarov. Okrem toho sa Hoult objavil v Súboji Titanov (2010) či spomínanej sérii X-Men, v ktorej stvárnil Beasta. Minulý rok sa ukázal v snímkach Warm Bodies a Jack, zabijak obrov.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

2. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA