Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nový seriál z prostredia mediátorov Ochrancovia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Nový seriál z prostredia mediátorov Ochrancovia JOJ
7. februára 2014 LifestyleKnihy a film od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Netradičný projekt TV JOJ: Ochrancovia

Nový seriál z prostredia mediátorov nás vnesie pútavým spôsobom do tajomných zákutí ľudskej mysle a riešenia spletitých problémov.

Ochrancovia sú nový hraný projekt TV JOJ, voľne nadväzujúci na jedinečný a úspešný program z právnického prostredia Súdna sieň.

V Ochrancoch prichádza televízia s celkom novým a netradičným spracovaním medziľudských sporov, ktoré sa týkajú výlučne civilného práva. Čo prípad, to jeden skutočný príbeh, v ktorom tvorcovia paralelne rozohrajú riešenie problému v prostredí mediačnej kancelárie.

Diváci sa stanú svedkami „dramatického“ príbehu jednotlivých aktérov televíznym spracovaním. Uvidia fantastickú hru mediátorov cez psychológiu človeka, kedy na princípe dobrovoľnosti a dôvernosti využijú filmári aj detektívne postupy. Nebude chýbať ani situačná komika a humor.

Seriál spracováva reálne životné príbehy. Namiesto vynesenia rozsudku však Ochrancovia problém nielen posudzujú, ale riešia, hľadajú kompromis medzi oboma stranami a snažia sa o efektívne vyriešenie.

Ochrancovia žijú medzi nami, sú jedni z nás a riešia VECI, s ktorými sa denno-denne stretávame všetci. Niekto sa s rozvodom popasuje rýchlo a relatívne bezbolestne, ale sú aj takí, ktorí si s dedičstvom a s rodinou nevedia poradiť, a preto potrebujú radu a služby Ochrancov.

Hlavné postavy a ich seriálové mená:

Renáta Názlerová – Renáta Rumanová

Bibiana Ondrejková – Alexandra (Saša) Alexiová

Juraj Štubniak – Juraj Hromada

Milan Malinovsky – Milan Peterka

Renáta Ryníková – Ria Vencelová

Petra Palevičová – Petra Bendová

Pútavý seriál Ochrancovia môžete sledovať od 3.marca 2014 podvečer na JOJke.

Informovala Katarína Nosková, PR manažérka TV JOJ.

Odporúčané články

Marianna Ďurianová po 13 rokoch v Markíze končí! Dvaja „poštári“ si v Profesionáloch zahrajú netradičné úlohy

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:

Z kategórie Knihy a film

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies