Netradičný projekt TV JOJ: Ochrancovia

Nový seriál z prostredia mediátorov Ochrancovia
Nový seriál z prostredia mediátorov Ochrancovia JOJ
reklama:

Nový seriál z prostredia mediátorov nás vnesie pútavým spôsobom do tajomných zákutí ľudskej mysle a riešenia spletitých problémov.

Ochrancovia sú nový hraný projekt TV JOJ, voľne nadväzujúci na jedinečný a úspešný program z právnického prostredia Súdna sieň.

V Ochrancoch prichádza televízia s celkom novým a netradičným spracovaním medziľudských sporov, ktoré sa týkajú výlučne civilného práva. Čo prípad, to jeden skutočný príbeh, v ktorom tvorcovia paralelne rozohrajú riešenie problému v prostredí mediačnej kancelárie.

Diváci sa stanú svedkami „dramatického“ príbehu jednotlivých aktérov televíznym spracovaním. Uvidia fantastickú hru mediátorov cez psychológiu človeka, kedy na princípe dobrovoľnosti a dôvernosti využijú filmári aj detektívne postupy. Nebude chýbať ani situačná komika a humor.

Seriál spracováva reálne životné príbehy. Namiesto vynesenia rozsudku však Ochrancovia problém nielen posudzujú, ale riešia, hľadajú kompromis medzi oboma stranami a snažia sa o efektívne vyriešenie.

Ochrancovia žijú medzi nami, sú jedni z nás a riešia VECI, s ktorými sa denno-denne stretávame všetci. Niekto sa s rozvodom popasuje rýchlo a relatívne bezbolestne, ale sú aj takí, ktorí si s dedičstvom a s rodinou nevedia poradiť, a preto potrebujú radu a služby Ochrancov.

Hlavné postavy a ich seriálové mená:

Renáta Názlerová – Renáta Rumanová

Bibiana Ondrejková – Alexandra (Saša) Alexiová

Juraj Štubniak – Juraj Hromada

Milan Malinovsky – Milan Peterka

Renáta Ryníková – Ria Vencelová

Petra Palevičová – Petra Bendová

Pútavý seriál Ochrancovia môžete sledovať od 3.marca 2014 podvečer na JOJke.

Informovala Katarína Nosková, PR manažérka TV JOJ.

7. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej