Nevlastného brata Leonarda DiCapria zatkli

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio SITA/AP
reklama:

Štyridsaťdvaročný Adam Farrar a jeho slávny brat majú spoločného otca Georgea DiCapria.

Nevlastného brata amerického herca Leonarda DiCapria 24. januára zatkli. Štyridsaťdvaročný Adam Farrar je obvinený z držby drog, krádeže a obťažovania prostredníctvom telefónu. Zatykač na muža vydali v Los Angeles, zatkli ho však v texaskom Collin County, keď išiel navštíviť 38-ročnú priateľku Charity Moore, ktorá bola v tom čase zadržaná na úrade miestneho šerifa.

Adama Farrara sme zatkli, keď prišiel navštíviť väzenkyňu. Vedeli sme o zatykači, ktorý na neho vydali v Los Angeles. V súčasnosti je vo väzbe,“ uviedol pre americký magazín People John Norton z úradu šerifa v Collin County.

Charity Moore zatkli 20. januára pre problémy s drogami či krádež. Ďalším faktorom bola skutočnosť, že dieťa, ktoré má s Farrarom, nechodí do školy. Ich šesťročnú dcérku Normandie dokonca 31. júla 2013 v losangeleskom okrese vyhlásili za nezvestnú. Na webovej stránke www.missingkidsla.org uviedli, že ju uniesli. Otec Charity Moore však v rozhovore pre portál Radaronline.com povedal, že jeho vnučka je v poriadku.

Je v bezpečí. Je to krásne dieťa a nie je nezvestná. Bola s jej matkou a kde je teraz, nemusí nikoho zaujímať,“ vyhlásil.

Leonardo DiCaprio, známy napríklad z filmov ako Titanic (1997), Pláž (2000), Gangy New Yorku (2002), Divoký Django (2012) či Vlk z Wall Street (2013), s nevlastným bratom, s ktorým majú spoločného otca Georgea DiCapria, udržiaval dobré vzťahy. Farrar dokonca v mladosti skúšal hereckú kariéru. Ich cesty sa však neskôr rozišli.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a z archívu agentúry SITA.

30. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA