Niall Horan sa po operácii kolena zotavuje s FC Chelsea

Niall Horan
Niall Horan SITA/AP
reklama:

Vo futbalovom klube vraj speváka privítali ako jednu z vlastných hviezd.

Írsky spevák Niall Horan, známy najmä ako člen chlapčenskej skupiny One Direction, sa zotavuje po operácii kolena s pomocou odborníkov londýnskeho futbalového klubu FC Chelsea.

Nialla v klube privítali, ako keby bol jednou z hviezd Chelsea. Je to najlepšie miesto pre jeho zotavovanie, pretože potrebuje byť fit do turné,“ prezradil zdroj zo spevákovho okolia pre denník The Sun.

S jeho rehabilitáciou v Chelsea vraj súhlasil aj hlavný tréner José Mourinho, ktorého dcéra je fanúšičkou One Direction.

Formácia One Direction, ktorú okrem Nialla Horana tvoria aj Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne a Zayn Malik, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom.

Ako prvej formácii z Veľkej Británie sa im podarilo po úvodnom týždni predaja debutového albumu Up All Night (2011) dostať na čelo amerického rebríčka Billboard 200. V britskom albumovom rebríčku debutovali na druhej priečke.

Ich druhá štúdiovka Take Me Home vyšla v novembri 2012 a ovládla britský aj americký albumový rebríček. Rovnaký úspech sa im podarilo dosiahnuť aj s tretím albumom Midnight Memories, ktorý vyšiel vlani v novembri.

Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.

27. januára 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA