Nicole Scherzinger a Lewis Hamilton už opäť nie sú pár

Nicole Scherzinger a Lewis Hamilton
Nicole Scherzinger a Lewis Hamilton shutterstock.com
reklama:

Za problémy v ich vzťahu vraj môže šesťročný vekový rozdiel.

Americká speváčka Nicole Scherzinger a britský pilot F1 Lewis Hamilton už netvoria pár. Magazínu Us Weekly to potvrdilo viacero nemenovaných zdrojov.

“Chcela sa vydávať a on nie. Mohol za to ich vekový rozdiel. Nie je to v tom, že by s ňou nechcel byť,” prezradil anonym o vzťahu 36-ročnej interpretky a o šesť rokov mladšieho automobilového pretekára.

Ide pritom už o štvrtý rozchod dvojice, ktorá sa po prvý raz dala dohromady v roku 2007. Predvlani sa dokonca na verejnosti objavili informácie, že sú zasnúbení, nebola to však pravda.

Nicole Scherzinger, celým menom Nicole Prescovia Elikolani Valiente, sa preslávila ako členka vokálnej formácie The Pussycat Dolls. Ženské zoskupenie vydalo dva štúdiové albumy – PCD (2005) a Doll Domination (2008), z ktorých pochádzajú hity ako Don’t Cha (feat. Busta Rhymes), Beep (feat. Will.i.am), Buttons (feat. Snoop Dogg), I Don’t Need A Man, When I Grow Up či I Hate This Part.

Scherzinger vydala prvý sólový album Killer Love v roku 2011. Štúdiovka obsahuje single Poison, Don’t Hold Your Breath, Right There, Wet a Try With Me. Vlani v októbri uviedla na trh nahrávku Big Fat Lie.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

4. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA