Nové meno na Zozname smrti

Frederick Forsyth - Zoznam smrti
Frederick Forsyth - Zoznam smrti IKAR
reklama:

Volajú ho Kazateľ. Je to profesionálny terorista, ktorý úspešne fanatizuje mladých moslimov v zahraničí a podnecuje ich k zabíjaniu. Tentoraz má však smolu, keď sa jednou z obetí stane generál námornej pechoty vo výslužbe, ktorého syn je najskúsenejším lovcom ľudí v TOSA.

TOSA je úrad so suchopárnym názvom Servisný úsek technických operácií, no jeho jedinou úlohou je vystopovať, nájsť a zlikvidovať osoby, ktoré predstavujú takú hrozbu pre Spojené štáty, že sa dostali na krátky dokument známy ako zoznam smrti.

Teraz na Zoznam smrti pribudlo nové meno.

Syn zavraždeného generála zasvätí dolapeniu teroristu šesť rokov života. Netuší, ako sa jeho cieľ volá, ako vyzerá, kde býva. Uvedomuje si, že ho nová úloha zavedie na miesta, kde prežije iba málokto. Lenže Kazateľ do nej zatiahol jeho rodinu.

Lov sa začína

Dynamický, plný akcie a napínavý – Zoznam smrti je triler, na aké sme u Fredericka Forsytha zvyknutí. Forsyth položil svojím bestsellerom Šakal základy moderného dynamického trileru s ľahko uveriteľným prostredím a exkluzívnymi informáciami získanými z vlastnej skúsenosti. Podobne je to aj v najnovšom trileri Zoznam smrti.

Forsyth je americký novinár a spisovateľ. Ako šestnásťročný odišiel do Španielska, kde sa živil ako toreador. O tri roky neskôr v Anglicku vstúpil do armády a stal sa najmladším pilotom Britského kráľovského letectva. Pracoval pre BBC a agentúru Reuters, kde zbieral skúsenosti, ktoré potom využil vo svojich špionážnych románoch.

Začítajte sa do špionážneho trileru Zoznam smrti.

6. marca 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/PR

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej