Nový album Kylie Minogue je o zmierení sa s budúcnosťou

Kylie Minogue
Kylie Minogue SITA/AP
reklama:

S inšpiráciou jej vraj pomohlo aj podpísanie zmluvy s vydavateľstvom Roc Nation a prijatie ponuky robiť porotkyňu a mentorku v britskej speváckej šou The Voice.

Austrálska speváčka a herečka Kylie Minogue priznala, že práca na novom albume, ktorý zatiaľ nemá oficiálny názov, nebola vždy jednoduchá. „Koncom roka 2012 som vlastne nevedela, kam smerujem alebo aká budúcnosť ma čaká. Veľa sa toho zmenilo. Tento album je o odhodlaní, zmierení sa s budúcnosťou a zanechaní vecí z minulosti,“ prezradila 45-ročná speváčka v rozhovore pre denník The Sun. Minogue vraj s inšpiráciou pomohlo podpísanie zmluvy s vydavateľstvom Roc Nation a prijatie ponuky robiť porotkyňu a mentorku v britskej speváckej šou The Voice. „Nebola to najjednoduchšia cesta, ale podpísanie zmluvy s Roc Nation, trávenie času v Amerike a tiež práca na šou The Voice boli pre mňa výzvou, ktorú som potrebovala, aby som ožila,“ vysvetlila. Prvý singel z pripravovaného albumu by mal vyjsť 27. januára pod názvom Into The Blue.

Kylie Minogue patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete, aj keď sa jej nikdy nepodarilo úplne preraziť v USA. Na svojom konte má jedenásť štúdiových albumov. Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988, jej zatiaľ poslednou štúdiovkou je Aphrodite (2010). K jej najúspešnejším hitom patria skladby ako Locomotion, I Should Be So Lucky, Wouldn’t Change a Thing, Spinning Around alebo Can’t Get You Out Of My Head. V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Po úspešnej liečbe sa už v roku 2006 vrátila na pódiá a v roku 2008 vyrazila na svetové turné.

Ako herečka napríklad v rokoch 1986 až 1988 účinkovala v seriáli Susedia (1985). Objavila sa tiež v romantickej dráme Delikventi (1989), horore Horúca krv (2000), filmovom muzikáli Moulin Rouge (2001) alebo romantickom trileri Jack and Diane (2012).

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

20. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA