Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bux.sk
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
bux.sk
20. novembra 2014 LifestyleKnihy a film od PRSITA Diskusia()

O nevere trochu inak

BRATISLAVA 20. novembra (PR) – Zamysleli ste sa už, čo sa stane s rodinou, keď zlyhá muž? že ste to dokonca videli/zažili vo svojom okolí? Áno, odpoveď býva jasná – odchádza a starostlivosť o deti zväčša prenecháva manželke. Ale čo ak sa zaľúbi vydatá žena? Je schopná spáliť za sebou všetky mosty? Nájde porozumenie vo svojom okolí? Prečítajte si príbeh o trošku netradičnom pohľade na neveru.

Eliza, hlavná hrdinka rovnomennej knihy, prežíva pokojný harmonický život s Michalom a synom Markom. Ich rodinné šťastie je ohrozené, keď na jej pracovisko príde nový primár. Skúsený gynekológ a sebavedomý sukničkár pohŕdajúci citmi pokladá zamilovaných mužov za slabochov.

Ubráni sa láske zarytý starý mládenec, pre ktorého boli ženy doteraz iba prostriedkom na chvíľkové rozptýlenie?

Odradí ho skutočnosť, že žena, po ktorej túži, je zadaná a má syna? Život zasadil Elize úder pod pás, ktorý otriasol celým jej dovtedajším svetom. Dokáže aj napriek tomu odolávať neúnavnému naliehaniu svojho nadriadeného a zachráni si rodinu?

„Vždy som odsudzovala ľudí, ktorí podvádzali svojich partnerov. Nedokázala som pochopiť, prečo to robia. Ako môžu toho druhého klamať! A hlavne riskovať, keď vedia, že môžu ublížiť svojim deťom! Bola som presvedčená, že toto jediné sa mi v živote nestane. A teraz podvádzam ja sama! Jednoducho sa okolnosti nejako vyvinú a ty sa dostaneš do slepej uličky, ani nevieš ako. Zrazu si v nej a nevieš vycúvať!“

Alica Eštoková je manželkou diplomata, veľa cestuje a život v rôznych kútoch sveta ju doslova osviežuje. Umožňuje jej tiež vnímať realitu z rôznych uhlov pohľadu. Tvrdí, že ešte stále žijeme vo svete, o ktorom rozhodujú muži, a aj preto sa rozhodla opísať v knihe Eliza – Zvádzaj ma pomaly neveru neštandardným spôsobom.

„Tá tvoja omamná vôňa, Eliza! To sa nedá vydržať!“ pošepkal jej. „Už ti nebudem hovoriť, že ťa ľúbim. Jedného dňa mi to povieš sama!“

Eliza sa zapýrila: „Čo ti poviem?“

„Že ma ľúbiš!“

„No, to sa načakáš! Ľúbim Michala! A ľúbim svojho syna! Nikdy by som ho nepripravila o plnohodnotnú rodinu.“

„Ani ja som si nemyslel, že sa niekedy zamilujem. A ešte takto šialene! Doteraz boli ženy pre mňa iba príjemným rozptýlením. No odkedy som stretol teba, už ma nebaví zbierať trofeje. Kvôli tebe chcem byť lepší. Nikdy by mi nenapadlo, že stratím hlavu pre vydatú ženu! Aj pre mňa by bolo oveľa jednoduchšie, keby si nebola zadaná. Lenže srdcu nerozkážeš… Uvidíš sama.“

Odporúčané články

Napínavý knižný titul: Nočný lov od Róberta Bryndzu Matúš Vallo predstavil knihu Plán Bratislava, pokrstila ho herečka Zuzana Fialová!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:

Z kategórie Knihy a film

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...