Objavil sa ďalší singel Lady Gaga

Speváčka Lady Gaga pózuje počas tlačovej konferencie v Tokiu
Speváčka Lady Gaga pózuje počas tlačovej konferencie v Tokiu SITA/AP
reklama:

Pieseň Gypsy bola zverejnená v playliste nahrávok určených pre americké rádiá.

Ďalším singlom americkej speváčky Lady Gaga by sa mohla stať skladba Gypsy. Tvrdia to viaceré zdroje po tom, čo spoločnosť Interscope pridala nahrávku na portáli Soundcloud medzi skladby určené pre americké rádiá. Ak sa dohady potvrdia, Gypsy by bola po piesňach Applause a Do What U Want tretím singlom zo speváčkinho albumu Artpop (2013).

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochádza z New Yorku. Preslávila sa skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Na konte má päť Grammy, pričom dve z nich si vyslúžila vďaka skladbe Bad Romance pochádzajúcej z EP The Fame Monster (2009).

Z druhého albumu Born This Way (2011) pochádzajú single Born This Way, Judas, Edge Of Glory, You And I a Marry The Night. Začiatkom novembra 2013 vydala štúdiovku Artpop. Lady Gaga predala celosvetovo približne 24 miliónov kópií albumov a 125 miliónov kópií singlov.

Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a v roku 2012 ju zaradil medzi najmocnejšie ženy sveta. Speváčka nedávno potvrdila, že v roku 2015 bude ako prvá umelkyňa spievať vo vesmíre.

http://www.youtube.com/watch?v=hHKXFXXUe-A

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

22. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA