Odpovede na otázky a postupy pri meditácii

Zivot s anjelmi.jpg
reklama:

BRATISLAVA 18. novembra 2015 (DJ/PR) – Táto kniha  obsahuje odpovede na časté otázky o spirituálnom svete, ako aj meditácie, pomocou ktorých si človek zlepší zdravie, pomôže svojim blízkym, ochráni sa pred negatívnymi energiami.

„Môj život sa radikálne zmenil po roku 2010. Materialisticky založenú ženu, ktorá viedla štyri podnikania naraz, zrazu oslovili anjeli a v priebehu roka jej zmenili život,“ tvrdí Monika Jakubeczová. Pred dvomi rokmi napísala autobiografický príbeh Prebudili ma anjeli a teraz je tu voľné pokračovanie s názvom Život s anjelmi.

 „Ľudia, čo chodia na moju terapiu alebo na meditačné stretnutia, už sú na spirituálnej ceste,“ vysvetľuje autorka. „Často bojujú s tým, že v ich okolí nemajú nikoho, s kým by sa mohli o anjeloch a duchovnom svete rozprávať, prípadne majú obavu o tom hovoriť, lebo nevedia, ako by priatelia či rodina zareagovali. Možno sa boja výsmechu, alebo si len strážia ten vzácny poklad, ktorý práve objavili vo svojom srdci: cestu k Bohu.“

Otázky čitateľov zhrnula do niekoľkých tematických celkov.
Môžete tak získať odpovede napríklad na otázku, prečo trpíme, či existuje osud, o minulých životoch, karme, osudovej láske, strachu, chorobách, smrti, znameniach od anjelov a zároveň návod, ako s nimi komunikovať.

V novinke Život s anjelmi sa dozviete aj to, ako vnímať peniaze z duchovného hľadiska a koho prosiť pri modlitbách: Boha, alebo anjelov.

Vypočujte si autorku, ako číta z vlastnej knihy
Život s anjelmi.

Monika Jakubeczová v súčasnosti pracuje v oblasti internetového marketingu a organizuje rôzne meditačné stretnutia. Podniká, lieči a odovzdáva odkazy anjelov, pričom si dokázala udržať zdravú rovnováhu medzi duchovným a materiálnym životom.

18. novembra 2015

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej