One Direction nemajú potuchy, kde práve hrajú!

One Direction
One Direction SITA/AP
reklama:

Zayn Malik prezradil, že nevie, kde práve hrajú na koncerte v Edinburghu.

Zayn Malik z britsko-írskej chlapčenskej skupiny One Direction si pomýlil škótsky Edinburgh s anglickým Manchestrom.

Stalo sa tak tento týždeň počas koncertu One Direction v Edinburghu, kde sa formácia predstavila v rámci aktuálneho svetového turné Where We Are. Malik sa pomýlil pravdepodobne preto, že predchádzajúce tri vystúpenia absolvovali práve v Manchestri.

Dvadsaťjedenročný spevák zakričal “Manchester” po jednej z piesní, no následne si svoju chybu uvedomil. “Sme v Edinburghu. Som hlupák. Je mi to naozaj veľmi ľúto. Chcem sa vám poďakovať, že máte s nami dnes strpenie,” dodal Malik, zatiaľ čo sa ostatní členovia skupiny na jeho omyle smiali.

Formácia One Direction, ktorú tvoria Niall Horan, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne a Louis Tomlinson, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde v roku 2010 skončila na tretej priečke.

Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Music, ktoré založil Simon Cowell, podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom.

Na konte majú albumy Up All Night (2011), Take Me Home (2012) a Midnight Memories (2013), pričom sú prvou skupinou, ktorej sa podarilo s prvými troma nahrávkami debutovať na vrchole amerického albumového rebríčka Billboard 200. Na konte majú viac ako sto ocenení, medzi ktorými sú napríklad štyri BRIT Awards, štyri World Music Awards alebo tri Billboard Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

8. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA