Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bolesť, zdravie, choroba
11. apríla 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

ONLINE poradňa: Keď sa hnev podpíše na vašom vzhľade

Vyrážky, vredy a bradavice môžu mať takýto skrytý význam.

Otázka:

Dobrý deň, trápia ma vredy, výrastky, vyrážky či fliačiky na chrbte i na tvári a najmä bradavice. Tiež bolesť chrbta a pleseň na nohách. Čo s tým?

Odpovedá Tina Topi:

Dobrý deň, príčinu problému so znamienkami a fľakmi na koži vnímam v energii pečene, kde spracovávame emócie hnevu. U vás vnímam silné pocity krivdy, ktoré ústia do vnútorného napätia a hnevu. Mám pocit, ako by ste ich nevedeli vyjadriť, akoby to u vás pod pokrievkou vrelo a len tu a tam sa vám podarí vyjadriť, ako sa skutočne cítite. Odporúčam nastúpiť na cestu objavovania, odkiaľ krivdy pochádzajú, či by ste sa ich mohla vzdať a zároveň na priznaní si silných emócií a postupným učením sa ich vyjadrovať. Vtedy sa upravia aj vaše vzťahy a kontakt s druhými ľuďmi.

Opakujúcu pleseň medzi prstami nohy vnímam ako upozornenie na nedôveru vo vlastnú intuíciu, čo sa týka plánov do budúcnosti a napredovania. Kríže, ako spojenie zeme s nebom, vám napovedajú, kedy strácate smer.

Téma dôvery je všeobecne výzvou vo vašom živote vyplývajúca z dátumu narodenia a rodného mena. Potrebujete sa naučiť dôverovať aj v ťažkých chvíľach a hlavne vnímať a počúvať svoju intuíciu.

S pozdravom Tina Topi

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na www.cestaksebe.com.

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

K téme

ONLINE PORADŇA: Bradavice, bolesť chrbta a pečeň, ktorá potrebuje regeneráciu ONLINE PORADŇA: Zápaly uší a bolesti po operácii

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.