Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bolesť očí, pálenie očí, oko
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
27. apríla 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

ONLINE PORADŇA: Problémy s očami znamenajú tieto nečakané skutočnosti

Ďalší problém čitateľky sa týka nášho najcennejšie zmyslového orgánu. Aké sú vnútorné príčiny týchto ťažkostí?

Otázka:

Dobrý deň, chcela by som poradiť ohľadom môjho problému. Už tretí rok  pociťujem, že moje oči sú neustále červené. Dokonca ľavé oko je omnoho viac červenšie ako pravé / asi od septembra 2015/. Nie som alergička, zrak mám dobrý. Oči neslzia, nepália, žiaden výtok. Pred  6 rokmi som mala laser operáciu. Ťažkosti nastali postupne asi po 3 rokoch pozvoľna. Lekári mi nevedia poradiť, kvapkám si umelé slzy, nepomáhajú. Bola by som veľmi povďačná za cenné rady.

Odpovedá Inka Nemezis

Dobrý deň, v prvom rade je dobré vrátiť sa do obdobia, kedy vám problém vznikol. Čo sa udialo? Čo vo vás zablokovalo určitým spôsobom city ? (nemyslím na všetkých úrovniach) Čo vo vás spôsobilo  zatrpknutie, pocit krivdy alebo hnev, ktorý stále v sebe máte? Je dobré pozrieť sa do seba a opustiť všetko, čo spôsobuje vaše vnútorné negatívne pocity. Chodí mi k vám stále slovo „odpustenie“. Komu je preto dobré odpustiť? Možno aj sebe?  Čo je dobré vypustiť z vášho života? Pri čítaní týchto slov vám hneď prídu odpovede.

Nachádzate sa podľa dátumu narodenia v osobnej ročnej vibrácii 9, kedy  človek môže mať pocit, že sa mu život nejako vymyká z rúk a to vyvoláva zmätok, úzkosť, nekľud. Toto obdobie je preto dobré na to, aby sme zo svojho života odstránili všetko, čo nie je v súlade s nami. Máte síce dve jednotky, ktoré hovoria o tom, že pre vás komunikovať nie je problém, ale ja cítim, že sú veci, o ktorých nehovoríte a držíte ich hlboko v sebe. Je čas ich vypustiť a vyriešiť.

Inka Nemezis

K vášmu problému by som Vám vedela povedať viac, ak máte záujem, kontaktujte ma: tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

Odpovedá Tina Topi:

Dobrý deň, Váš problém s očami cítim na hlbšej úrovni ako problém s vnímaním svojich a cudzích emócií. Pozrite sa na svoj život, kde/kedy ste sa rozhodli svoje emócie potláčať. Kde/kedy ste sa rozhodli zastaviť vnímanie vášho bytia a následne aj iných. Toto zranenie vnímam, ako následok odmietnutia (o)pustiť vzťah, situáciu. Možno sa pridali aj problémy precítiť a hlavne žiť vlastnú ženskosť. Odporúčam vám pozrieť sa na dávne situácie s odstupom času, uvedomiť si ako ste sa vtedy cítili – prijať to, ako súčasť bytia a do situácii vniesť mier. Predstaviť si vaše vnútorné svetlo, ako obklopuje vás a aj situáciu a prináša liečenie i mier. Dovoľte si nechať vyplávať emócie na povrch, prežiť a prijať ich a tým sa oslobodiť od ťarchy. Vaše meno a dátum narodenia ukazujú veľkú múdrosť a spojenie sily a lásky  – mohli by ste písať knihu životných múdrostí. Pustite sa do nej a spracujte zároveň vaše už neprínosné bremená. 🙂

S pozdravom

Tina

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na www.cestaksebe.com.

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Odporúčané články

ONLINE poradňa: Keď sa hnev podpíše na vašom vzhľade ONLINE PORADŇA: Skutočná príčina chronickej bolesti v ramenách

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Ezoterika a liečiteľská poradňa

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.