Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Bolesť, zdravie, choroba
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
22. marca 2016 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

ONLINE PORADŇA: Zápaly uší a bolesti po operácii

Tu je ďalšia zaujímavá odpoveď na vaše problémy.

Otázka:

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc. Som mesiac po operácii žlčníka a stále ma bolí rana v oblasti pupka. A ďalší problém mam s častými zápalmi uší. Ďakujem.

Odpovedá Tina Topi:

Vaše terajšie meno napovedá neľahkú cestu, potrebujete získať dôveru v Boha a život, pre zvládnutie všetkých výziev. Podľa prezývky si vaše vnútorné svetlo, vašu silu vo vás, vašu dôveru uvedomíte až pri zdravotných ťažkostiach. Z popisu problému ste akurát mali operáciu, dúfam, že už tu nastalo uvedomenie si vlastnej sily. Jeho rozvinutím dodáte oblasti žlčníku energiu a rana sa vám postupne upokojí. Skúste sa nehnevať na svet okolo vás. V dátume narodenia nesiete so sebou predpoklady pre túto dôveru a silu vždy znova vstať. Keď ju nájdete, upraví sa vám aj problém s ušami. Sústreďte svoju pozornosť na veci, ktoré ste už zvládli, a ktoré vám prinášajú radosť. Odporúčam vám obklopiť sa zlatými a žltými farbami, prijímať energiu slnka, započúvať sa do vnútornej žiary. Akurát sa nachádzate v roku pomáhania iným, možno máte pocit, že vy pomáhate a vám nikto nepomôže. Na budúci rok si budete môcť vydýchnuť a užívať si hojnosť.

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na www.cestaksebe.com.

Odpovedá Inka Nemezis:

Mária, akú zlosť, podráždenosť, zranenie držíte vo svojom vnútri? Akú traumu alebo bolesť možno až z minulosti držíte v sebe? Čo počúvate dookola a vyvedie vás to z rovnováhy? Cítim, že niečoho máte dosť, miestami to vo vás vrie…..navonok sa možno snažíte byť pokojná, ale vo vnútri vás niečo trápi. Preto vás bolí rana, a preto zápaly v ušiach – zápal samotný hovorí o tom, že „potrebujem riešiť niečo akútne.“ Ovláda vaše vnútro, niečo, čo nie je v súlade s vašou dušou….. Po tohoročných narodeninách ste vstúpili do osobnej ročnej vibrácie 2, čo značí krásne obdobie na začatie nových vecí, nového prístupu k sebe, k iným. Človek má potrebu hovoriť, otvoriť svoje vnútro, začať nové projekty. Energia vo vás je napätá, uvoľnite sa. Hýčkajte seba a svoje telo. Neberte život príliš vážne, úsmev, humor – to je pre vás liek.

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

K téme

ONLINE PORADŇA: Prečo nemôžem mať bábätko? ONLINE PORADŇA ZDARMA: Trápi vás zdravotný problém? Napíšte nám!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.