Oslnivá bratislavská móda v uliciach

Letná časť Bratislavských módnych dní
SITA/Jozef Jakubčo
reklama:

Letná časť Bratislavských módnych dní sa predviedla na Hlavnom námestí

Vo štvrtok večer sa na bratislavskom Hlavnom námestí uskutočnila letná časť Bratislavských módnych dní. Diváci a diváčky si tak mohli pod holým nebom po prvý raz pozrieť najnovšie letné módne kolekcie.

Súčasťou prehliadky boli desiatky originálnych modelov od známych slovenských i zahraničných dizajnérov a dizajnérok, akými sú napríklad Marco Mirelli, Monika Laceková, Michaela Ľuptáková, Jaroslava Wurll Kocanová, Zuzana Haková, Libor Komosný, Monika Vontszemuová, Dondup, Jana Pištejová, Róbert Vrzala a Rozbora Couture.

Na móle predviedli aj detskú kolekcie, ktorej tvorcami boli návrhári z módneho domu Alizé. “Po rokoch fungovania Bratislavských módnych dní pre, takpovediac, uzavretú skupinu pozvaných hostí sme sa rozhodli priniesť módu aj obyvateľom mesta, ktoré je s názvom nášho podujatia úzko späté – a to priamo do jeho centra,” vyjadrila sa za organizátorov Mária Reháková.

Letná časť je novinkou deviateho ročníka Bratislavských módnych dní. Najprv ich organizovali raz do roka, od tretieho ročníka sa konali už dva razy ročne – jarná časť v apríli a jesenná časť v októbri.

Letná časť bratislavských módnych dní

Fotoalbum k článku:

13. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA