OSVIEŽUJÚCI DRINK PRE VAŠU PLEŤ

Oriflame
reklama:

Experti označujú vodu hneď po kyslíku za druhú najdôležitejšiu zložku nevyhnutnú pre život. U dospelého človeka môže tvoriť až 55 percent hmotnosti tela a v prípade, že jej máme nedostatok, pociťujeme to takmer okamžite. Dehydratáciou trpí každý orgán v tele, a teda aj naša pokožka.

S. O. S.

S vodou, ktorá postupne opúšťa náš organizmus v prípade, že málo pijeme, odchádza aj žiarivá, pekná a pružná pleť. Objavujú sa kruhy pod očami a časom aj jemné linky či výraznejšie vrásky. Tomu však môžete zabrániť dostatočným príjmom tekutín a vhodnou pleťovou kozmetikou.

Oriflame

Povzbudenie pleti

Nový rad pleťovej kozmetiky Optimals Hydra, ktorý patrí do širokého portfólia prírodnej kozmetiky Oriflame, sa opiera o 50 rokov skúseností a inšpirácií z bohatej švédskej prírody. Využíva silu vybraných rastlinných zdrojov, ako sú riasy, koreň bodliaka či gaštan, a spája ich do účinnej a komplexnej pleťovej starostlivosti určenej na hydratáciu a posilnenie všetkých typov pleti. Vďaka pravidelnému používaniu radu Optimals Hydra si vykúzlite krajšiu, zdravšiu a žiarivejšiu pleť!

Máte problém s vráskami či pigmentovými škvrnami? Odpoveďou sú rady Optimals Age Revive a Optimals Even Out, o ktorých sa viac dočítate v aktuálnom katalógu či na www.oriflame.sk.

UložiťUložiť

18. augusta 2017

Odporúčané články

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Zdroj: PR/DJ