Otca Mary J. Blige pobodala expriateľka, je na tom zle

Mary J. Blige
SITA/AP
reklama:

Nemenovaná 50-ročná žena bodla 63-ročného Thomasa Bligea celkovo trikrát, z toho raz do krku. Polícia ju už zatkla a obvinila z napadnutia s úmyslom zabitia.

Otec americkej speváčky Mary J. Blige je v kritickom stave po tom, ako ho pobodala jeho bývalá partnerka. Nemenovaná 50-ročná žena bodla 63-ročného Thomasa Bligea celkovo trikrát, z toho raz do krku.

K incidentu došlo vo štvrtok ráno v Bligeovom byte v michiganskom meste Battle Creek. Speváčkinho otca následne previezli do nemocnice v meste Kalamazoo, kde ho hneď operovali. Polícia našla na mieste činu nôž, útočníčku následne zatkli u nej doma, pričom mala na sebe zakrvavené oblečenie.

Momentálne sa nachádza vo väzbe a je obvinená z napadnutia s úmyslom zabitia.

Kariéra 43-ročnej Mary J. Blige sa začala v roku 1992, keď speváčka vydala debutový album What’s The 411?. Celkovo má na konte jedenásť štúdiových nahrávok, z ktorých šesť je multiplatinových. Doteraz sa jej podarilo predať viac než 50 miliónov kópií albumov a 15 miliónov kópií singlov.

Blige je podľa magazínu Billboard najúspešnejšou r’n’b interpretkou ostatného štvrťstoročia, pričom magazín Rolling Stone ju zas zaradil do svojho rebríčka 100 najlepších spevákov a speváčok všetkých čias.

Je jediným interpretom, ktorému sa podarilo získať Grammy v kategóriách pop, rap, gospel aj r’n’b. Na konte má dovedna deväť Grammy, získala tiež štyri American Music Awards, desať Billboard Music Awards alebo dve World Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

24. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA