Owain Yeoman zo seriálu Mentalista bude ocinom!

Owain Yeoman
Owain Yeoman SITA/AP
reklama:

Herec a jeho manželka sú si takmer stopercentne istí, že bábätko splodili vo Walese.

Waleský herec Owain Yeoman, známy predovšetkým ako Wayne Rigsby zo seriálu Mentalista (2008), sa stane otcom. Informoval o tom magazín People, ktorému to potvrdil jeho manažér. Matkou dieťaťa je hercova manželka, dizajnérka šperkov Gigi Yallouz, s ktorou sa oženil vlani v septembri.

“S nadšením vám oznamujeme, že čakáme bábätko! Samozrejme, sú to dôležité správy pre nášho Francúzskeho buldočka Casha, ktorý bol až doteraz jedináčik. Sme si takmer stopercentne istí, že dieťatko sme splodili vo Walese, z čoho sa Owain, hrdý Walesan, nesmierne teší!” povedala pre People šťastná dvojica.

Tridsaťšesťročný Yeoman a Yallouz sa zoznámili v uliciach Los Angeles, keď sa ich autá stretli oproti sebe na jednej z križovatiek. Následne si vymenili telefónne čísla a začali spolu chodiť. Zasnúbili sa predvlani v októbri. Pre Yeomana je to už druhé manželstvo, v rokoch 2006 až 2011 bol ženatý s herečkou Lucy Davis. Herec sa okrem spomínaného seriálu Mentalista objavil aj ako Lysander vo veľkofilme Trója (2004) a účinkoval tiež v seriáloch Kuchynské dôvernosti (2005 – 2006), Rukojemníci (2006 – 2007) či v minisérii Generation Kill (2008). Diváci a diváčky ho uvidia aj v snímke Americký ostreľovač, ktorá by sa do slovenských kín mala dostať 15. januára 2015.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

25. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA